Превземи игра SIMS 3 со сите дополнувања torrent

Многу е интересно тоа ќе биде за момент се чувствува како Бог! Ја преземат контролата на постоењето на стотици илјади ликови, да ги води, да се манипулира со добро (понекогаш и злото), да ги пратите на нивната егзистенција и да се чувствуваат својата сила. И играта компјутер The Sims 3 сите ви дава без исклучок, можност! Друг дел од уникатен, шарени и забавно симулација на Бог ќе ви помогне да се исполни сонот на својот живот! Сите што е потребно – Симни ја оваа игра на вашиот компјутер бесплатно, без регистрација, и уживајте во процесот на се случува.

Prezemete The Sims 3 torrent со сито dodatotsi

Превземи игра Sims 3 torrent со сите додатоци (22, 1), без диск, можете да притиснете на копчето подолу:
ЛИНК Оваа архива (преземање на копчето погоре) ги содржи следниве торенти:
  • Целосната верзија на Sims 3 со сите закрпи, каталози и дополнувања;
  • Универзална закрпи до 1,66 The Sims 3 [било која верзија -> 1,66];
  • Службен лепенка The Sims 3 [1.67] [повеќе];
  • Ретка колекција на разни предмети за The Sims 3;
  • The Sims 3 Направете-А-World / Уредник: Креирање на Светот The Sims 3;
  • Облека, мебел, козметика The Sims на ресурси;
  • Комплетна колекција на фризури од небото Sims ;
  • "Без цензура + секс" со дополнителни способности;
  • Инструкции за инсталација.
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!
1. Оваа архива содржи само torrent датотека и по отворањето да изберете што да се симнете и што не. Овој пристап е многу корисно кога голем обем на играта материјал.
2. Нашиот сајт нуди само слободен линкови до торенти, и не обезбеди играта себе датотеки. Соодветно на тоа, авторските права не се крши.
3. Оваа архива е потврдена врз антивирус вируси, откриени вируси.

За оваа прекрасна игра Sims 3

Друг дел од The Sims од компанијата Electronic Arts оди на сосема ново ниво, во однос на постоечките функционалности на претходните игри додава нов, уште не се запознаени корисничко искуство. Играчите се уште им се даде шанса да се создаде уникатни карактери, работи на својот живот и да се направи со нив она што го сакате. Подобрен процес и избор на нова работа ќе даде Симс повеќе слобода за дејствување, како и можности за реализација на вашите соништа и најскриените желби.

Покрај тоа, сега корисниците можат да поставуваат најзначајните моменти од животот на нивните одделенија во мрежа за споделување на ликовите од сопствено производство, испратите квалитетни содржини, и преземање на сите официјално и исклучително дополнувања на игра, кои доаѓаат во моментот. Особено задоволен што The Sims 3 е на располагање, и не бара инсталација диск, бидејќи играта е слободно достапна на интернет. Особено, The Sims 3, и може да се симне преку torrent. Antologiјa на Ygrath Симс 3 Тоа е безбедно да се каже дека овој собир е најдобар од ваков вид. Ова не е изненадувачки, бидејќи тоа е една содржи сите можни дополнувања на оригиналниот Симс 3, и на слободен и ексклузивни, е официјално достапен само по купувањето. А вкупно 22 амандмани, и сите тие се во едно превземање пакет! Така преземете Sims 3 во такви услови – дефинитивно профитабилен бизнис.

Ви ги претставуваме нашите комплетната листа на додатоци:

Светската Авантурите.

Овој прилог на Симс 3 ви овозможува да испратите вашата одделенија во незаборавна, авантуристички патување околу светот! Сакате да ликот научи боречки вештини? Не двоумете се да го достави до Далечниот Исток. Или примамливо изгледа студија на древните катакомби и гробовите на древниот Египет? Тоа не е важно, бидејќи сега Симс можат да патуваат никаде! И, во случај на успех, тие се здобијат со нови вештини и карактерни црти кои може да помогне во текот на животот.

Модерен луксуз.

Уживањето во луксузот на нивните одделенија и шик предмети бренд за домашен декор. Тоа е се што ви треба – и опрема понов, и скапи мебел, достојни на големиот палати. Но, тоа не е сè – што се однесува до Sims предмети за домаќинството се ажурираат гардероба! Елегантен и модерен облека ќе им дозволи да се задржи чекор со времето. А izborot на Add-ons за The Sims 3

Кариера.

Сега херои веќе не се било какви проблеми со ограничен избор на занимања. Тие можат да бидат некој: тетоважа мајстори, спасувачите, брилијантен пронаоѓачи или надарени архитекти, луди научници или професионални детективи. Нивната иднина зависи од вашите дејства!

голема брзина на владата.

Ова не е само додаток – е комплетен начин на живот! А фасцинантен извршување на брзина го прави херои се спротивставуваат на судбината. Нова облека, нови автомобили, нови хоби, но една работа останува константна – контролата е во ваши раце. Ајде да одиме!

Во самрак.

Ноќен живот е многу фасцинантен. Бучни партии, најдобрите клубови и танцување до зори. Но, кој знае што друго се случува во самракот? Импресивно? Овие дополнувања на оригиналната игра Sims 3, можете да го симнете преку торент сега!

Кампување.

Ајде ликовите доживуваат незаборавен одмор во природа блиску до дома! Нови декорација и мебел ќе им овозможи да се удобно да трошат време на отворено. Tselosnata verziјa на The Sims 3 без диск

Сите возрасти.

Преземете целосната верзија на играта со овој додаток без регистрација и да се чувствувате заедно со клиенти сите шарм на секој период од животот. Ова далечинско обука и развој ќе им овозможи на повеќе студиски сите интереси и занимања на среќни деца, адолесценти и возрасни бизнис анксиозност.

Градскиот живот.

Овој каталог и додава на веќе големиот свет на The Sims 3 нови институции кои се во можност да го промени целиот изглед на градот на подобро. Покрај тоа, херои ќе добијат дополнителни предмети за домаќинството кои се вклопуваат совршено во околината.

Домашни миленици.

Се создаде за неговите играчи сон миленичиња! Со овој прилог ќе имаат шанса да се истражуваат и да ги набљудува светот низ очите на голем четири нозе карактер. Развивање на него и се грижи за него, бидејќи без домашни живот ќе биде многу досадно!

Мајстор Suite.

Овој директориум, по симнувањето на torrent бесплатно, ви овозможува да креирате незаменлива атмосфера на луксузни и интимност. Во прилог на предмети за домаќинството, контролирани жителите ќе добијат ексклузивни колекции облека. Направете секоја вечер во спалната соба пријатен настан!

Шоу-бизнисот.

Нека вашата одделенија да се направи брилијантна кариера во шоу бизнисот! Во овој додаток и посебен SimPort опција, која ви овозможува да испратите вашите Некој друг во градот каде што ќе одржи концерти и да ги подобрат своите вештини. Го освои врвот на шоу-бизнисот!

Слатка радост Кети Пери.

Овој директориум име додава на играта Sims 3 многу ексклузивни предмети за облека, мебел, декор и опции за фризури a la Кети Пери. Уникатна атмосфера на новиот стил е на чекање за вас!

Дизел.

Чувствувам себе си тренд! Групи на облека, мебел и украси од светски познатиот бренд Diesel да им помогне на вас и вашите херои да се постигне невиден успех!

Натприродното.

Ние сме подготвени за средба со неверојатна? Оваа Покрај тоа, ќе ви обезбеди можност. Неверојатни суштества, магија, и други возбудливи активности чекаат на вас на секој чекор! Симс 3-22 јanuari!

Годишни времиња.

По симнувањето антологија на The Sims 3, нека вашиот херој да се почувствува убавината на промена на годишните времиња! Топло лето, дождливо есен, снежна зима и радосен пролет – нека се чувствуваат незаборавните разлика на годишните времиња ".

70-та, 80-та, 90-та.

Кој вели дека старите работи веќе не се во мода? Ретро додаток ќе го пополни гардероба на карактери групи на облека 70-тите, 80-тите и 90-тите години, како и да организира сместување во ретро стил!

Студентски живот.

Кои живеат заедно со протагонистите на најдобро време на нивните животи – на студенти! Време полн со можности и забава, прошарани со здодевни предавања. Направи во универзитет запаметени во животот на карактер!

Рајските острови.

Дозволете ликовите да избега од вревата на големиот град и да одат директно на островот рај, каде што тие можат да се вклучат во потрагата по нови острови, потонатиот богатство, студијата на морските длабочини, или ги отворат своите сопствени хотелот. Рај чека!

Кино.

Преземете ја игра Sims 3 за слободни, исто така, донесе филм право во секојдневното постоење на херои! Шарени пејзаж, облека директно од филмови, мебел и ентериер – тоа е она што ќе ги донесе во нивните животи Холивуд убавина!

Напред кон иднината.

Отвори нови хоризонти во предниот дел на карактери! Со овој прилог ќе го направи тоа многу полесно! Симс ќе можат да патуваат во времето и просторот, мастеринг и примена на технологијата на иднината во сегашноста. Instaliraњe repack Sims 3 И сите овие дополнувања, заедно со оригиналната игра Sims 3, можете да го симнете преку torrent! Друга предност неоспорен е фактот дека целосната верзија на Sims 3 е апсолутно безбеден, нема вируси, кои понекогаш се собираат ѓубре Собранието.

Покрај тоа, антологија на играта е опремен со комплетна колекција на градови и објекти од својата официјална продавница. Значи, прашањето е каде да го симнете Sims 3, како многу за неговата остварливост на симнување не треба да биде доведена во прашање!