Превземи игра GTA 4 со сите измени torrent

GTA 4 – продолжение на популарната франшиза, која раскажува за авантурите на еден обичен криминалец. Како и секогаш, играчот ќе имаат единствена приказна која раскажува за животот на еден човек, затечен во вршење кривично животната средина, и да започне искачувањето од дното. Град со своја инфраструктура, луѓе и автомобили чекаат својот господар. Игра Серија Grand Theft Auto различни слобода на дејствување, вклучително и слободата на движење на голем области, способноста да украде било кој се состана транспорт и да ги убијат било кој карактер. Кога ќе се создаде GTA програмери преработил многу постоечките аспекти IV. Симни ја оваа игра, можете да се намали …

Prezemete GTA 4 torrent

Со кликнување на копчето подолу, можете да ги симнете најновите изградба на GTA 4 Хаттаб порој, со најпопуларните измени:
ЛИНК Оваа игра архива (преземање на копчето погоре) ги содржи следниве торенти:
 • Игра (чиста, без модификации) Grand Theft Auto IV од – Целосно издание е;
 • GTA IV од: San Andreas beta 3;
 • Таа е подготвена за монтажа на модификации Grand Theft Auto IV на нови автомобили, патишта, дрва, ENB.;
 • GTA IV од MegaModPack – збирка на модификации, текстури, звуци и оружје. Најдобро од 6 години. [2.0] [1.0.4.0];
 • Сите закрпи за Големата Teft Auto IV [1.0.1.1 – 1.0.6.1];
 • Повеќе аматерски подобрување;
 • Сексуални авантури за возрасни;
 • Апсурдот прилог "GTA: Крвава недела – зомби зора";
 • "Руски" модификација – Дагестан, BPAN бригаден, Москва Лебдат, Црна рускиот серковци;
 • инструкции за инсталација.
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!
1. Оваа архива содржи само torrent датотека и по отворањето да изберете што да се симнете и што не. Овој пристап е многу корисно кога голем обем на играта материјал.
2. Нашиот сајт нуди само слободен линкови до торенти, и не обезбеди играта себе датотеки. Соодветно на тоа, авторските права не се крши.
3. Оваа архива е потврдена врз антивирус вируси, откриени вируси.

Игра и иновации во GTA 4

Активности GTA 4 Либерти Сити кои се одвиваат во истиот град, кој се зема како основа за неспоредлив Њујорк. Како и секогаш, главниот лик, кој работи за мафијата и нивните лични интереси, треба да ги извршуваат различни задачи, интеракција со надворешниот свет. Сега сè стана уште поголемо, подобро и повеќе интересно.

Мини-игри: програмерите се обиделе да се создаде значително повеќе локации и мини-игри. На пример, во GTA 4 реката Крв ќе можат да ја посетат во куглање, пикадо, прошетка во парк со една девојка, вежбање и многу од сè друго. Оваа разновидност го направи светот на Либерти Сити за навистина жив.

Оружје: каде без него? Во овој дел, предложен како што беше претходно да се заложат за незаконски активности, користење на ладно оружје, пиштоли, пушки, митралези, снајперски пушки, гранати и неколку варијанти на проектилот оружје. А вкупно 15 видови на оригиналната муниција, сепак, додавање на број на додатоци може да се зголеми. Пак со автомобил во GTA 4 Автомобили: Се разбира, GTA 4 – е прв од сите автомобили што ќе може да краде, купување, поправка, бегајќи од полицијата на нив, итн Ова трки компонента и целосна слобода на дејствување има направено серија на неверојатно популарен. Овој пат, тие станаа уште повеќе, што само додава на желбата да се доживее секое возило на себе. По симнувањето градиме Гранд Тоа Auto 4 со рускиот мотори и можете да уживате во домашната автомобилска индустрија.

Комуникација со другите: Во GTA 4 од механичар, како и, и во официјалното соопштение, на вештачката интелигенција на луѓето е значително зголемена во споредба со претходните делови. Сега NPCs поседува речиси исти способности, како и самиот играч -. Тоа е можност да пливаат, да се кандидира, се искачи на надморска височина, и др Полицијата, исто така, почна да работи подобро, а полицајците се среќни да се брани и многу лик, го добива во неволја не е нивна вина.

Мобилен телефон: еден од серијата на иновации – ако претходно сте имале да патуваат во лице состаноци или ги користат јавните говорници, што е сега на располагање на играчот таму е прилично модерен мобилен. Јавете се, да додадете контакти, да праќаш SMS и многу повеќе. Вие ќе бидете во можност да се јавите, не само со мафијашките босови да одам на работа, но исто така да се јавите на пријател девојката заради интересен пат. Само за доброто на ова е да преземете GTA 4 на руски јазик.

Полицијата: вообичаена потера отиде никаде, но трасирањето систем е радикално се промени. Сега, со цел да избега, што е доволно да ја напушти селекцијата на радарот зона во која постои за пребарување и криминалец. Поради додаде GPS навигација и нов радар, движењето за локациите на Либерти Сити е значително олеснета. Ruskata verziјa на GTA 4 Избор: Еден од највпечатливите делови, поради што е поставена GTA 4 (без вируси), ова е можност, како што играта да се направи избор. Нико ќе треба да одлучи да го убие жртвата или да се прости, да се оди на неговиот брат или девојка – секоја одлука ќе влијае на ставот на луѓето за тоа, и, се разбира, со што игра дури и повеќе возбудлив.

Радио станици: присуство на радио во возила – не е нова, но тоа е во овој дел од официјалниот руски радио е додадена која ви овозможува да уживате во хитовите на уметници како што се глукоза, Бјанка, Серж, група на Ленинград, итн

Историјата на овој дел Grand Theft Auto (без спојлери)

Приказната е туркање на играч во мрачна атмосфера на САД на најголемиот град во Америка, каде што главниот лик пристигнува и игра, со словенско потекло имигрант Нико Belik. Во првите неколку минути по пристигнувањето, тој се сретна со несреќниот роднина кој, според испрати дома букви мора да биде многу богата, има куќа со еден куп на девојки и пари. Всушност, брат е обичен таксист живеат во трошни стан, и имал проблеми со локалната мафија.

Ова е почеток на поранешниот воен пат што се протега од минатото, туку да чекор на истата гребло. Како што поминува играта ќе биде исполнет со многу разговори кои ја откриваат суштината на секој лик. GTA 4 verziјa без вируси

Предности на PC верзија

Производ на Rockstar игри не е принуден да чека за ослободување на сопствениците на компјутер. Верзија на GTA 4 на компјутер дојде во 2008 година, изненадувачки играчи работи како што се:
 • Со висока резолуција до 2560×1600;
 • Голем број на поставувања, графика, дозволувајќи им на флексибилност да се приспособат на карактеристиките на компјутерска игра;
 • Способност да се направи белег на картата;
 • Подобрени детали текстура во споредба со верзии на PS3 и Xbox 360;
 • Способноста да се испита секој детал на градот со својата повеќето покачена точка;
 • Вградена во видео едитор кој ви овозможува да се повторува секое време да се спаси само одигра во моментот.
Исто така треба да се спомене и одлична графика, прв пат се појави во овој дел. Прекрасен пејзажи, надополнета од страна на рефлексиите на светлината и совршено пресоздава временски услови го направи најдобриот во поглед на дизајнот. Со доволно моќен компјутер, тоа е силно се препорачува да користите максимално амбиент, така што нема да пропуштите сите украс внимателно распределените светот. GTA 4 за PC и лаптоп

Измени за GTA 4

Појавата на измените беше вистинско доживување за љубителите на серијата, бидејќи благодарение на нив може целосно да се менува во виртуелниот свет. Бидејќи во текот на нивното создавање работеле многу невини луѓе, кои не се однесуваат на официјалната производителот, разновидност достигна невидени височини …

Предупредување !!! Ви препорачуваме да ја преземете додатоци за GTA 4 од нашата веб страница преку torrent или директна врска. Документите кои веќе се провери за сервисирање и вируси. Покрај тоа, многу од нив доаѓаат со автоматска инсталација. Заштитете го вашиот компјутер, време и нерви.

Што треба да се подобри? Пред се, тие треба да се подели во глобалната и мали. Првата ситуација е целосно ажурирани, додека вторите се направи само мала корекција, на пример, промена на оружје или интерфејс бои. Најпопуларните измени кои го подобруваат графика, додадете музика и ликови, оставете да се оди на нови автомобили. Игра, железо човек, борба против робот цртан лик – едноставно. Промо на oruzhјe во GTA 4 Овозможено собранието GTA 4 1.0.10 веќе ги содржи сите дополнувања и измени се некои популарни, различни стабилна работа – вие само може да го преземете преку торент и да уживате во сите задоволства на играта.

Најголем дел од постоечките верзии се поддржани од оваа верзија која ти овозможува да се инсталира било кој додаток фаворит. Ние силно препорачуваме да не се вчитуваат од доверлив извор, бидејќи тоа е полн со последици. Преземете Големиот Teft Auto 4 се без вируси и регистрација!