Превземи игра Minecraft со сите дополнувања torrent

Ако сте креативна личност, љубител на авантурата и екстремни борби опстанок, новата генерација RPG Minecraft за вас. Исклучителни графика, одличен можности, постојано ажурирање и измени – сите се направени на оваа…
Weiterlesen

Превземи игра на пораст Tomb Raider torrent

Популарни играта серија Tomb Raider нема потреба од воведување, тоа е добро позната на публиката, како и отворањето на овој проект ќе биде само за почетници. За прв пат Лара Крофт Tomb Raider играчи се состанаа на PS1. Беше висок…
Weiterlesen

Преземете ја игра STALKER со сите измени torrent

Сите омилена приказна играта серија STALKER продолжува со својата песна во класичниот еп, со сите норми и стандарди кои веќе се сакани од страна на страствен играчи. Превземи ловец мора апсолутно сите, затоа што се…
Weiterlesen

Превземи игра Skyrim 5 со сите измени torrent

подготвени да се обиде на кожата на големиот убиец на змејови сте вие? The Elder Scrolls 5 : Skyrim ќе бидат во можност да ви даде оваа можност. Стане легендарен воин херој и спаси неговата родна северно од хорор. Како и претходните…
Weiterlesen

Превземи игра SIMS 4 со сите дополнувања torrent

SIMS 4 за компјутер е симулатор на животот. Во четвртиот дел на познатата игра игра не се промени, исто така, треба да се контролира една или повеќе ликови. Херој на потребата да се помогне во изградбата на врската и да…
Weiterlesen

Превземи игра SIMS 3 со сите дополнувања torrent

Многу е интересно тоа ќе биде за момент се чувствува како Бог! Ја преземат контролата на постоењето на стотици илјади ликови, да ги води, да се манипулира со добро (понекогаш и злото), да ги пратите на нивната егзистенција…
Weiterlesen

Превземи игра GTA 5 со сите измени torrent

Петтиот дел од големата серија од Rockstar фанови со нетрпение чека. И така, во 2015 година, GTA 5 доаѓа на сите платформи, веднаш собирање на сите видови на награди. Главните ликови – тројца криминалци од градот Лос Сантос:…
Weiterlesen

Превземи игра GTA 4 со сите измени torrent

GTA 4 – продолжение на популарната франшиза, која раскажува за авантурите на еден обичен криминалец. Како и секогаш, играчот ќе имаат единствена приказна која раскажува за животот на еден човек, затечен во вршење…
Weiterlesen

Преземете ја игра GTA San Andreas со сите измени torrent

Секој фан на серијата видео игра е познато Grand Theft Auto , која со право го заземе своето место во врвот на најдобрите компјутерски игри во светот. Еден од најдобро продаваните игри во серија е GTA San Andreas . Тоа е Сан Андреас…
Weiterlesen