Shkarko loje STALKER me të gjitha modifikimet torrent

All favorite histori game seri STALKER vazhdon rrugën e saj në epikës klasike, me të gjitha normat dhe standardet që janë të dashur tashmë nga lojtarët avid. Shkarko stalker duhet absolutisht të gjithë, për shkak të dizajnuara në mënyrë dhe lojë të detajuar meriton respekt. Tifozët më të zjarrtë filloi të studiojë STALKER , natyrisht, me librin "Roadside piknik". Kjo nuk është për t'u habitur, sepse ajo është në hijen e Çernobilit vërtetë të zbuluar dhe përshkruar tërë komplot të ngjarjeve të ardhshme. Është gjithashtu me vlerë të përmendet se loja do të intrigës absolutisht të gjithëve-projektuar dhe të projektimit me cilësi të lartë dialogje, dhjetëra mbaresa e mundur, një analizë të plotë të psikologjisë së karakterit.

IPHONE Stalker Nga mekanika

Shkarko loje STALKER përrua, ju mund të klikoni në butonin më poshtë:
LINK Ky arkiv lojë (shkarkohen mbi butonin më lart) përmban torrents në vijim:
 • STALKER : Shadow of Chernobyl (1,0004 net);
 • Antologjia STALKER ( Shadow Of Chernobyl , Clear Sky , Call of Pripyat ) (version i pastër 1,0006 / 1.5.10 / 1.6.02 pa modifikim);
 • STALKER Lost Alpha me të gjitha patches, fixes dhe ruse vepruar zë;
 • STALKER anomali hapësinor;
 • STALKER Zona frikë;
 • STALKER në gjumin e historisë Zulu nga Arsyeja;
 • Hija e Çernobilit Complete Mod;
 • Stalker Zone Lost Trilogy;
 • Call of Pripyat: Vdekja në dritën e 2 Një ditë unë jetoj;
 • Grumbulluar: Njerëzit Salsola + + Dead Qyteti Collector;
 • Clear Sky Koha për një ndryshim [V3.0];
 • Sky qartë: Rishikim Arsenal;
 • STALKER : Shadow of Chernobyl Pack Përbashkët 2;
 • Stalker: Njerëzit Salsola + DMX 1.3.5 + PLO;
 • Call of Pripyat rrugën në Hardcore errësirë;
 • Oblivion Lost . Xhirim [V.2.5];
 • Shumë interesante, por një modifikim pak budalla;
 • Modifikimi shumë amator;
 • udhëzimet e instalimit.
KUJDES!
1. Ky arkiv përmban vetëm fotografi përrua në dhe pas hapjes së saj Ju zgjidhni atë që për të shkarkuar dhe çfarë jo. Kjo qasje është shumë e dobishme kur një vëllim të madh të materialit lojë.
2. Faqja jonë ofron vetëm lidhje të lirë në përrua fotografi, dhe nuk ofron loja fotografi vetë. Prandaj, e drejta e autorit nuk shkel.
3. Ky arkiv është verifikuar në viruseve antivirus, nuk ka viruse zbuluar.

Rreth lojën tonë të preferuar …

Le të kthehemi në stalker. STALKER : Shadow of Chernobyl u shfaq në agim të viteve 2000. Ideja e krijimit nuk është shumë të vijë, dhe tashmë në vitin 2007, doli, duke lënë pas një numër të madh të accolades dhe një det të emocioneve nga tifozët e seri. Lojë Stalker mund të shkarkohet nga përroi në faqen tonë të internetit, kështu që mos u bëni merak për të gjetur një version të kualitetit të lartë e World Wide Web, e cila do të çojë në një grumbull faqet e internetit me mendje me përmbajtje të dobët. Duhet të theksohet se loja është në mekanik i cili ka fituar mjaft një audiencë të madhe dhe të konfirmuar titullin e tyre të lojrave të cilësisë së lartë.

Komplot në STALKER : Shadow of Chernobyl komplikuar nga të gjithë gjendjen kanonet. Të gjithë të njëjtën, bota e lirë, një shumë të subjekteve të ndryshme, në atmosferë, zëri i quajtur, shumë opsione për përparimin e zhvillimit të lojës. Dhe kjo është vetëm një pjesë e vogël e asaj që mund të na ofrojnë hijen e Çernobilit. Ngjarjet në lojë nga fillimi ndikojnë shpejtësi e saj, nuk ka pësuar ndryshime të rëndësishme, ai i ngjan një revole klasik. Të njëjtat armë që ndonjëherë magjeps për origjinalitetin e saj, mutants dhe bimëve, mendjen interesante e menjëhershme të saj.

Lojtar thjesht nuk do të lejohet të humbasë, për shkak të rastit dhe, në rrugën e tij do të përmbushë një shumëllojshmëri të pengesave dhe sfidave që duhet të vendosë se çfarë do të jenë kostot. Zgjuar blerjen dhe shitjen artikuj, kitarë atmosferë komod, një kthesë e pabesueshme – kjo është ajo që duhet të përballet.

Në kuvendin Stalker Lost Alpha shkarkim

STALKER : Lost Alpha bashkuar çdo gjë që zhvilluesit prerë nga Shadow të Çernobilit. Ky version – jo vetëm një kod krijuar me nxitim dhe nuk e hulumtuar të vërtetë. Lost Alpha – një pjesë të veçantë që meriton vëmendjen e duhur dhe do të kalojë nga ai thjesht e turpshme. STALKER Lost Alpha STALKER me modifikim, për të cilin është alfa, çdo i interesuar në të lehtë, të vetë-respektuar tifoz i seri. Le të shohim se çfarë e dallon Lost Alpha mes modifikime të tjera. Së pari, është grafika më e projektuar, dhe një atmosferë të relaksuar. Momentet e veprimit do të jetë, por ata nuk janë shprehur qartë në sfond të pjesëve të tjera të serisë. Gjithashtu Dialogjet sistemi vizion ka pësuar ndryshime. Në qoftë se në të njëjtën hijen e Çernobilit, një anekdotë nuk mund të ndalet disa herë të përsëritura, në Lost Alpha , ky model ka qenë redesigned tërësisht.

Një atribut i rëndësishëm i çdo lojë për vertetes është armë dhe mundësia e ndryshimit të saj. Në qoftë se loja player dhe artileri në mënyrë mjaft të mirë-projektuar të duket monotone, ajo do të lehtë të jetë në gjendje për të shkarkuar modifikimin armë për të me torrent.

Fjalë e ka atë në këtë STALKER 2, i cili do të dalë në vitin 2018, do të jetë diçka për të kujtuar Lost Alpha në specifikën e saj. Por ky informacion nuk është konfirmuar plotësisht, në mënyrë për të thënë diçka në lidhje me një variant të mundshëm të stalker dytë, nuk është e nevojshme, por në qoftë se ju zgjidhni për të shkarkuar, edhe versionin beta të lojës, por në fazën e lirimit.

Në lojë Stalker Clear Sky për shkarkim

Një tjetër përfaqësues i shquar i një serie të STALKER: Clear Sky. Para tërësisht të përshkruar avantazhet dhe disavantazhet e kësaj loje, duhet theksuar, se në vetvete Stalker – një kryevepër që çdo vit është vetëm duke marrë armët më të mirë, vende dhe shtesa. Stalker Clear Sky Dallimi kryesor nga qielli i qartë i bashkatdhetarëve të tij – një tendencë taktike. Në këtë lojë, zhvilluesit vendosur për të lëvizur larg nga revole dhe strategji lojë klasike për të shkuar. Download STALKER : Clear Sky është e nevojshme për çdo tifoz të strategjisë klasike me elemente të 3d revole. Ajo ka pësuar disa ndryshime për shkak të devijimit nga zhanër, por specifikat e atmosferës dhe nuk është në të mos prekur nelly tuaj. Stalker Clear Sky donte të sa më afër që ju mund të merrni në stalker e parë dhe më e lindjes në një farë mënyre ajo e bëri atë.

Lojtari nuk është i mërzitur, dhe këtë herë, për shkak se ai do të duhet për të komunikuar jo vetëm, për të mësuar informacion të ri për të menduar veprime të mëtejshme, por edhe për të zgjedhur pajisjen komplot. Duke i dhënë fund në një sasi të madhe të lojës, si në çdo seri, por është këtu se ata janë të dallohen nga të ndryshme të tyre. Grafika nuk janë veçanërisht të nënshtruar emrin, cilësi STALKER : Clear Sky mori një pak të detajuar, por ajo është gjithashtu e mundur për të shkarkuar paketat cilësi tuaja, armë, paketat armë dhe atributet e tjera të nevojshme të lojtarit.

Një vend të veçantë në lojë merr grupet e luftës. Në qiell të qartë ka një mundësi, pavarësisht nga linjë histori për t'u bashkuar me një nga fraksioneve formuar nga banditët dhe vrasësit. Në storyline ka absolutisht asnjë ndikim, por në rrjedhën e lojës, ajo do të japë një avantazh të veçantë. shitjen Bargain dhe blerjen e armëve, të kalojë luftën për territorin dhe jo vetëm. Të gjitha nuancat do të shfaqet gradualisht në storyline, lojtari vetë do të njohin mundësitë, të analizuar situatën dhe të marrë drejtimin e duhur të ngjarjeve.

Vlen të përmendet se luftimet në lojë kanë asimilimin dhe spontane. Ata janë plotësisht të përjashtuar nga Scripts, kështu që zgjedhja e lirisë së veprimit thjesht e pabesueshme. Duke përmbledhur ne mund të sigurtë të themi se torrent download STALKER : Clear Sky gjithë detyruar!

Në lojë Stalker Call of Pripyat shkarko

"Clean Sky" ishte zhvilluesi i serisë së famshme një shtysë për zhvillimin. Pas një stanjacioni të gjatë, Clear Sky, GSC Game World ende të vendosur për lirimin e Call of Pripyat. Në kompjuter STALKER : Call of Pripyat mund të shkarkohet falas nga përroit, si çdo produkt tjetër të GSC Lojë Botërore. Kërkesat e sistemit nuk janë ndryshuar nga fillimi i epikës së madhe, pse të shqetësohen në lidhje me performancën e nuk është e vlefshme. Stalker Call of Pripyat Dialogjet janë bërë më të grafik informative ka lëvizur në një nivel më të lartë textured dhe poligonin, shtoi një shumë e mutants të reja, të armëve dhe vende.

Kjo lojë sot është ende një nga më të mirë në seri dhe ende excites mendjet e tifozëve nga e gjithë bota. Në kontrast me të njëjtën "stalker origjinale" Call of Pripyat paraqet një aromë të re për tashmë të shkallëzohet atmosferën. Tani le të shohim disa të tjera shtesash të lojës origjinal.

Rreth lojës Stalker me modifikime të tjera

"Rruga Secret" është fakultative për "Shadow e Çernobilit" dhe paraqet një histori të re në lojë. Karakteristikat kryesore dalluese:
 • Historia gjitha të ri;
 • vende të reja;
 • pako të reja të armëve;
 • grupe të reja;
 • Rezultati i ri muzikor;
 • Modelet e reja të mutants dhe karaktere.
Stalker gjitha mënyrat Gjithashtu pjesë e grafik është ndryshuar pak, por dallimet specifike nuk do të jetë në gjendje të konstatoj. Stalker mjegulla e luftës ka asgjë si të njëjtën përpunimin e stalker origjinale. Ai e ndryshon këtë temë, duke kaluar disa modifikim në pjesën grafike.

Këto dy shtesa janë ndër më globale. Por tifozët e përpjekjeve nuk mbaroi këtu. Ia vlen të kujtohet edhe:

 • Monk Zi vret;
 • mjegull;
 • Scar (armë hangar);
 • Njerëzit Big Set;
 • Sigerous Mod ;
 • OGSE Mod .
 • Aleanca dhe shumë të tjerë;
njerëzit Stalker halophyte 2015 Zoti i zonës është ende në trend dhe indeks për të gjithë revole të cilësisë së lartë. Sekreti i suksesit është në detaje, dhe kjo është e kotë që të argumentojnë me të, sepse përvoja tregon STALKER , seri kult mund të krijohet vetëm nëpërmjet punës së madhe dhe studimi të kujdesshëm të të gjitha elementet e lojës.