Shkarko loja SIMS 4 me të gjitha shtesat torrent

SIMS 4 për PC është një imitues i jetës. Në pjesa e katërt e gameplay lojë e famshme nuk ka ndryshuar, edhe ju keni për të kontrolluar një ose më shumë karaktere. Hero i nevojës për të ndihmuar ndërtimin e një marrëdhënie dhe të integrohen në jetën shoqërore e kampusit virtuale. Të gjitha veprim do të bëhet në një vend komod, i cili përbëhet nga zonat e banimit dhe publike. Sims me të gjitha ndryshimet e çdo karakter – një person me një vështrim të veçantë, të zhvilluar mendjen dhe shqisat.

Shkarko klip Sims 4 me Te Gjitha shtesat!

Shkarko loja SIMS 4 përrua me të gjitha shtesat e Mekanikë në rusisht, ju mund të klikoni më poshtë:
LINK Ky arkiv lojë (shkarkohen mbi butonin më lart) përmban torrents në vijim:
  • The SIMS 4 Deluxe Edition me të gjitha patches, katalogë dhe shtesat;
  • Objektet për The Sims 4;
  • The Sims ™ 4 Një Sim Demo Krijo / The Sims 4. redaktoni krijimin karakter;
  • 3 stil modern shtëpia + kopsht mrekulli;
  • modifikime të tjera të karaktereve amatore dhe përfunduar;
  • Modifikimi për të rriturit "Sims Uncensored";
  • udhëzimet e instalimit.
KUJDES!
1. Ky arkiv përmban vetëm fotografi përrua në dhe pas hapjes së saj Ju zgjidhni atë që për të shkarkuar dhe çfarë jo. Kjo qasje është shumë e dobishme kur një vëllim të madh të materialit lojë.
2. Faqja jonë ofron vetëm lidhje të lirë në përrua fotografi, dhe nuk ofron loja fotografi vetë. Prandaj, e drejta e autorit nuk shkel.
3. Ky arkiv është verifikuar në viruseve antivirus, nuk ka viruse zbuluar.

Marrëdhëniet mes Sims matet nga dy peshore: të dashurisë dhe miqësisë. Krijo një kafshë nuk është aq e vështirë, por disa preferojnë për të zgjedhur një karakter ekzistuese, dhe të modifikojë atë pak. Zhvilluesit janë përpjekur të bëjë gjithçka sa më afër jetës reale, kështu që ju mund të zgjidhni të moshës, karakterin, zë, një qëllim në jetë dhe fizikun. Ekziston edhe një grup i mjeteve për të ndërtuar një shtëpi, ose për të ndryshuar brendshme. Sidomos këto detaje shihet, në sim në prill 2016.

Tifozët e simulimit është për të shkarkuar versionin e plotë e lojës SIMS 4 të gëzojnë atë të plotë. Në fund të ekranit të lojës është interface. Në anën e majtë ju mund të shihni ikonën e heroit të zgjedhur dhe gjendjen e tij emocionale, dhe anëtarët e tjerë të familjes janë paraqitur në ikona të vogla. Në anën e djathtë janë pazar jetën butonin dhe mënyrat e ndërtimit. Këto rregullime janë të pranishme jo vetëm në Sims 2015 dhe më të reja versionet. Ndërtuar Sims 4 Përrua Në pjesën e fundit të lojës përfshirë një motor krejtësisht të re me më shumë teknologji Smart Sim. Këto njësi jelek Sims aftësinë për të folur me njëri-tjetrin dhe me ndihmën e emocioneve reagojnë për çdo gjë që ndodh përreth. Ashtu si në origjinal dhe në versionin rus të sims 4, e gjithë loja është e bazuar në ndjenjat e karakter, dëshirat e tij, aftësitë dhe emocionet. Ajo mund të kryejnë veprime të shumta në të tyre ose në një grup me lojtarë të tjerë. Një gamë të gjerë të profesioneve do të ju lutem lojtarë, por ju mund të presin një rritje në kapacitetin zyrtar gjatë kryerjes së detyrave.

Artikuj të reja në lojë në Sims 4

Në këtë kuvend paraqet më të mirë të katalogëve më të mira dhe shtojcave që kanë ekzistuar në historinë e lojës. Pa SIMS 4 shpenzimet kompjuterike të paktën për koleksionet interesante. Nëse marrim parasysh drejtorive, e "gjëra të tmerrshme" nuk do të lërë askënd indiferent. Një shumëllojshmëri e kostumeve, bizhuteri dhe make-up do të japë një lloj mërzitur e sim. Sims 4 Teater nË shtepi "Best Kitchen" ofron për të transformuar dhomën më të vizituar, duke i dhënë asaj një pamje moderne. Përcakton reja të mobiljeve, gustator pajisje kuzhine dhe rroba të diversifikuar gameplay. Nëse ju shkarkoni add-on për sims 4 "Patio", është e mundur për të fshehur karakterin e tij me rroba të lehta, të përgatitur vuaj për një piknik dhe të vënë shtëpinë vaskë të nxehtë për të shijuar fundin e një javë të vështirë.

Për tifozët për të organizuar një festë për familjen dhe miqtë duhet të shkarkoni SIMS 4 përrua dhe shtimin e "një pale luksoze." Lojtar do të zgjedhin një tryezë për tryezë shuplakë, vihet në enët e tij më të mirë dhe të veshin veshje më të mrekullueshëm nga veshjet.

Simulimi i jetës: origjinale Shtesa për lojëra

Të gjitha Futjet do të kënaqet lojtarët më me përvojë, për shkak një shumëllojshmëri të artikujve të veçantë është e mahnitshme. "Të gjitha moshat" do të lejojë karaktere të kalojë të gjitha fazat më të rëndësishme në jetë, i mbushur me ndjenja të ndryshme. Nëse kjo është fëmijërisë, adoleshencës, adoleshencës ose në moshën e rritur, çdo segment të jetës është e bukur në mënyrën e vet. Version i Plotë i Sims 4! "Universiteti" lejon hero për të shkuar për të mësuar dhe të gëzojnë të gjitha përfitimet e rritjes. Ai do të jetojnë në një konvikt me studentët e tjerë të pika të zgjedhura dhe të fitojnë të holla. Nga rezultati i diplomimit varet nga niveli i pagave në punë. Por modës për Sims 4 "në punë" dhe "Karriera" lejojnë karakter për të gjetur një punë për të gjithë. Lojtar është në gjendje për të kontrolluar një hero në një kohë kur ajo është e rrjedhshëm, duke e bërë atë më serioze në lidhje me detyrat dhe anasjelltas boshe.

Për të gëzojnë "stinët" do të duhet për të shkarkuar lojë Sims 4. Kampusi virtual bëhet edhe më e vërtetë, sepse në rrugë mund të luajnë snowballs në dimër, ose të marrë një shëtitje në vjeshtë shi. Tani ju duhet të vishen për sezonin, pas verës, ju mund të shpejt të djegur në diell, dhe në pranverë të jenë të sëmurë nga era e ftohtë. Jo më pak interesante është e mod "Pets", ku lojtari do të jetë në gjendje për të blerë ose me qira një kafshë strehim. Ai kërkon kujdes, dashuri dhe marrëdhënie të mira, si dhe njerëzit. Sims për PC Nga mekanika Vetëm duke shkarkuar versionin e plotë e Sims 4, karakteri do të jetë në gjendje të udhëtojnë jashtë vendit. Është koha për të mbledhur valixhen dhe të shkojnë në një udhëtim në Kinë, Francë dhe Egjipt, së bashku me shtimin e "një botë të aventurë." Dhe tifozët e pushime spa është që të japë përparësi për "ishuj parajse". Zona tropikale me hotelet më të mira ofrojnë scuba diving ose lundër e banuar running.

Nëse ju shkarkoni add-on për SIMS 4 "përpara për të ardhmen", është e mundur për të dërguar karakteret e tyre në të ardhmen përmes portalit kohë. Në këtë vend të mrekullueshëm që janë të ftuar për të hipur në një bord fluturues, përdorni hekurudhë me një shinë që të udhëtojnë apo të përpiqet të imagjinoj një imazh futuristic. Jo më pak interesante është modifikimi për Sims 4 në Russian "në fushatë." Në Granite Falls është një pyll të bukur, sikur e krijuar për udhëtime me tenda, një zjarr i madh dhe histori interesante.

Supplement "të kesh kënaqësi së bashku" do të apelojë për ata që gëzojnë aktivitetet në natyrë, të kesh kënaqësi në klubet e natës. Në parti ju mund të takohen karaktere interesante që kanë të njëjtin pasion dhe stil. Por për tifozët e salloneve të bukurisë, një vlerë të pa sims 4 të lirë "banjë ditë". Yoga dhe masazh ringjalljen është një simbol i një mënyrë të shëndetshme të jetës së një Sim. Për të arritur të plotë sauna paqësim ndihmë dhe dush baltë, si dhe një dekor të veçantë dhe orendi.

Për të luajtur Sims 4 ka sjellë jashtë më të mirë, të gjitha shtesat dhe directories nevojë për të shkarkuar. "Në muzg," karakteri ka mundësinë për t'u bërë pjesë e jetës së natës të metropolit, duke vizituar klubet më të mira dhe të njihet me yjet botërore. Gjithashtu, kjo shtesë mund të shkarkohet SIMS 4 të parë në kinema në shtëpi, pas një jete të vështirë e përditshme me një gotë birrë. Te Gjitha shtojcave DHE katalogë PËR Sims 4 Zhvilluesve të lojës kanë dhënë lojtarë një shans për të thyer në botën backstage e yjet e filmit dhe muzikantë, së bashku me "biznes tregojnë." Sims 4 Virusi pa personazhet duhet të kalojnë nëpër të gjitha fazat e zhvillimit të karrierës, duke folur në qendrat e ndryshme në skenë. Lojtar mund të përdorni një tipar të ri në lojë, ku një mik i lejuar për të dërguar Sim tuaj. Ju duhet së pari të kuptojnë mekanizmin e lojës Sims 4, duke përdorur mesazhe dhe chat për të komunikuar me miqtë.

Për të gjithë dashamirët e misterioze, me vlerë një shkarkim SIMS 4 "mbinatyrore". Ky qytet misterioze, ku Hëna e plotë të fillojnë të ndodhin diçka të çuditshme. Tani krijoni një zanë, një magjistare e keqe, një njeri-ujk ose mumje nuk është e vështirë. Një karakter nuk mund të transformohet në një krijesë ogurzi, por edhe të përdorin një shkop magjik ose një eliksir. Ajo është e mirë për të ndryshuar receta pije magjepsur me miqtë, ka përjetuar ato në kalimtarë apo armiq.