Shkarko loja SIMS 3 me të gjitha shtesat torrent

Sa interesante do të ishte për një moment të ndjehen si një Perëndi! Merrni kontrollin e ekzistencës së qindra e mijëra karaktere, për të drejtuar, për të manipuluar të mirën (ndonjëherë të keqen), mbajnë gjurmët e ekzistencës së tyre dhe të ndjehen fuqinë e tyre. Dhe loja kompjuterike The Sims 3 të gjithë ju jep pa përjashtim, mundësi! Një pjesë tjetër e një simulim unike, ngjyra dhe argëtim të Perëndisë do të ju ndihmojë të përmbushur ëndrrën e jetës! E gjithë kjo është e nevojshme – shkarko këtë lojë në kompjuterin tuaj për të lira, pa regjistrim, dhe të gëzojnë procesin e ndodh.

IPHONE Sims 3 Përrua me Te Gjitha shtesat

Shkarko lojë Sims 3 përrua me të gjitha shtesat (22 1) pa një disk, ju mund të shtypni në butonin më poshtë:
LINK Ky arkiv (shkarkohen mbi butonin më lart) përmban torrents në vijim:
  • Versioni i plotë i Sims 3 me të gjitha patches, katalogë dhe shtesat;
  • patch Universal up 1.66 The Sims 3 [ndonjë version -> 1.66];
  • Patch Official The Sims 3 [1.67] [Multi];
  • Një koleksion të rrallë të objekteve të ndryshme për The Sims 3;
  • The Sims 3 Krijo-A-World / Editor: të krijojë një botë The Sims 3;
  • Veshje, mobilje, kozmetike The Sims burimeve;
  • Koleksioni i plotë i hairstyles nga Sky Sims ;
  • "Pa Censurë + seks" me aftësi të tjera;
  • Udhëzimet e instalimit.
KUJDES!
1. Ky arkiv përmban vetëm fotografi përrua në dhe pas hapjes së saj Ju zgjidhni atë që për të shkarkuar dhe çfarë jo. Kjo qasje është shumë e dobishme kur një vëllim të madh të materialit lojë.
2. Faqja jonë ofron vetëm lidhje të lirë në përrua fotografi, dhe nuk ofron loja fotografi vetë. Prandaj, e drejta e autorit nuk shkel.
3. Ky arkiv është verifikuar në viruseve antivirus, nuk ka viruse zbuluar.

Në lidhje me këtë lojë mrekullueshëm Sims 3

Një pjesë tjetër e The Sims nga kompania Electronic Arts shkon në një nivel krejt të re, si për funksionalitetin ekzistues lojërat e mëparshme shtuar një të ri, jo ende përvojë të njohur të përdoruesit. Lojtarët janë ende të dhënë mundësinë për të krijuar karaktere unike, të drejtuar jetën e tyre dhe të bëjë me ta çdo gjë që ju dëshironi. Procesi i përmirësuar dhe një përzgjedhje e punës markë të re do të japë Sims më shumë liri për të vepruar, si dhe mundësitë për realizimin e ëndrrave dhe dëshirat më të thella.

Për më tepër, tani përdoruesit mund të ngarkoni momentet më të rëndësishme të repartet e tyre të jetës në rrjet për të ndarë karakteret e prodhimit të vet, ngarkoni përmbajtje me cilësi, dhe shkarkoni të gjitha shtesat e ekskluzive dhe zyrtare për të lojës, vjen në këtë moment. Veçanërisht i kënaqur që The Sims 3 është në dispozicion, dhe nuk kërkon disk instalimit, pasi loja është lirisht në dispozicion në net. Në veçanti, The Sims 3, dhe mund të shkarkohet nëpërmjet përrua. Antologjia e lojës Sims 3 Është e sigurt të them se ky kuvend është më e mira në llojin e vet. Kjo nuk është për t'u habitur, sepse ajo është një përmban të gjitha shtesat e mundshme për Sims 3 origjinale, të dy të lirë dhe të veçantë, është zyrtarisht në dispozicion vetëm pas blerjes. Një total prej 22 amendamenteve, dhe ata janë të gjithë në një shkarko paketë! Kështu shkarko Sims 3 në kushte të tilla – definitivisht një biznes fitimprurës.

Ne pranishëm listën tonë të plotë për shtesat e:

Botërore Adventures.

Kjo shtesë për Sims 3 ju lejon të dërgoni reparte tuaja në një udhëtim të paharrueshme, aventuresk nëpër botë! Dëshironi të karakterit mësuar artet marciale? Mos hezitoni të paraqesë atë në Lindjen e Largët. Ose joshëse duket studimi i katakombet lashta dhe varret e Egjiptit të lashtë? Kjo nuk ka rëndësi, sepse tani Sims mund të udhëtojnë kudo! Dhe, në rast të suksesit, ata fitojnë aftësi të reja, si dhe tipare të karakterit që sigurisht mund të ndihmojnë gjatë gjithë jetës.

Luksoze moderne.

Kënaq në luksin e reparte të tyre dhe sende markë elegant për dekor në shtëpi. Ai ka gjithçka që ju nevojitet – dhe një pajisje fund-model, dhe mobilje të shtrenjta, të denjë për pallatet e mëdha. Por kjo nuk është e gjitha – për sendet shtëpiake të Sims merrni përditësuar veshjet! rroba elegante dhe në modë lejojnë ata për të mbajtur ritmin me herë. Nje përzgjedhje e shtesave sipas Sims 3

Karrierës.

Tani heronjtë nuk janë më ndonjë problem me zgjedhjen kufizuar të profesioneve. Ato mund të jenë të gjithë: zotërinjve tatuazh, shpëtuesit, shpikësit të shkëlqyer apo të talentuar Architects, shkencëtarët çmendur apo detectives profesionale. E ardhmja e tyre varet nga veprimet tuaja!

Mënyra me shpejtësi të lartë.

Kjo nuk është vetëm një add – është një mënyrë e plotë e jetës! Një ndjekje interesante e shpejtësisë bën heronj sfidojnë fatin. rroba të reja, makina të reja, hobi i ri, por një gjë mbetet konstante – kontrolli është në duart tuaja. Le të shkojë!

Në muzg.

Natës është shumë interesante. Partitë e zhurmshme, klubet më të mira dhe valle deri në agim. Por kush e di çfarë tjetër po ndodh në muzg? Impressive? Këto shtesa në lojë origjinal Sims 3, ju mund ta shkarkoni nëpërmjet torrent tani!

Kampe.

Le personazhet përjetojnë një pushim të paharrueshme në natyrë të ngushtë në shtëpi! dekoratë e re dhe mobilje do të lejojë që ata të qetë shpenzojnë kohë jashtë. Version i Plotë i Sims 3 tur Nje disk

Të gjitha moshave.

Shkarko versionin e plotë e lojës me këtë shtojcë pa regjistrim dhe të ndjehen të, së bashku me klientët e gjitha bukuri e çdo periudhë të jetës së. Kjo DLC do të lejojë më shumë studimore të gjitha interesat dhe profesionet e fëmijëve të lumtur, adoleshentët dhe të biznesit ankthi rritur.

Jeta e qytetit.

Ky katalog dhe shton në botën tashmë të madhe të The Sims 3 institucioneve të reja që janë në gjendje për të ndryshuar të gjithë pamjen e qytetit për të mirë. Përveç kësaj, heronjtë do të marrin sende të tjera shtëpiake që i përshtatet të përkryer në mjedisin rrethues.

Pets.

Krijo për lojtarët e tij ëndërr manar! Me këtë Përveç kësaj ju do të keni një shans për të eksploruar dhe për të vëzhguar botën përmes syve të një karakteri të madh katër këmbë. Të zhvilluar atë dhe të kujdeset për të, sepse pa kafshe jeta do të jetë shumë më i mërzitshëm!

Master Suite.

Kjo drejtori, pas shkarkimit përrua për të lira, ju lejon të krijoni një atmosferë të pakrahasueshëm të luksit dhe intimitetit. Përveç sendeve shtëpiake, banorët e kontrolluara do të marrin koleksionet ekskluzive veshje. Bëni çdo natë në rast të këndshme gjumi!

Biznesit tregojnë.

Le reparte tuaja për të bërë një karrierë të shkëlqyer në biznes tregojnë! Në këtë shtesës dhe një opsion të veçantë SimPort, e cila ju lejon të dërgoni Sim tuaj në qytet tjetër, ku ai do të japë koncerte dhe për të përmirësuar aftësitë e tyre. Të pushtuar majën e biznesit tregojnë!

Sweet gëzim Katy Perry.

Ky emër Lista shton lojës Sims 3 artikuj shumë të veçantë e veshje, mobilje, dekor dhe opsione për hairstyles a la Katy Perry. Atmosfera unike e stilit të ri është duke pritur për ju!

Diesel.

Feel veten prirje! Grupe të rroba, mobilje dhe dekorata nga Diesel famë botërore markë për t'ju ndihmuar dhe për heronjtë tuaj për të arritur sukses të paparë!

Supernatural.

Ne jemi të gatshëm për një takim me një pabesueshme? Kjo shtesë do të ju ofrojë mundësi. krijesa të mahnitshme, magjike, dhe aktivitete të tjera emocionuese ju presin në çdo hap! Sims 3 - Janar 22!

Seasons.

Pas shkarkimit një antologji me Sims 3, le hero tuaj për të ndjehen bukurinë e stinëve ndryshon! Hot verë, vjeshtë me shi, dimër me dëborë dhe një burim i gëzuar – le të ndjehen kontrast të paharrueshme të stinëve ".

70-të, 80-të, 90-të.

Kush thotë se gjërat e vjetra nuk janë më në modë janë? shtesë Retro do të mbushë veshjet e karaktere grupe të rroba 70, 80 dhe 90, si dhe organizojmë strehim në stil retro!

Jeta Student.

Jetojnë së bashku me protagonistët e kohës më të mirë të jetës së tyre – nxënësve! Kohë të plotë të mundësive dhe argëtim, interspersed me ligjërata mërzitshëm. Bëni në universitet të paharrueshme në jetën e karakterit!

Ishujt Paradise.

Lejo personazhet për të shpëtuar nga nxitim e qytetit të madh dhe të shkoni direkt në Paradise Island, ku ata mund të angazhohen në kërkim të ishujve të reja, thesar fundosur, studimi i thellësitë e detit, apo të hapë hotelin e tyre. Paradise pret!

Cinema.

Shkarko lojë Sims 3 për të lira, të sjellë një film të drejtë në ekzistencën e përditshme të heronjve! pamje të gjallë, rrobat e drejtë nga e filmave, mobilje dhe dizajn të brendshëm – kjo është ajo që do të sjellë në jetën e tyre bukurinë Hollywood!

Next për të ardhmen.

Të hapur horizonte të reja në frontin e personazheve! Me këtë Përveç kësaj do të bëjë atë një shumë më e lehtë! Sims do të jetë në gjendje për të udhëtuar në kohë dhe hapësirë, mastering dhe duke aplikuar teknologjinë e së ardhmes në të tashmen. Instalimi ripaketoi sims 3 Dhe të gjitha këto shtesa, së bashku me lojë origjinal Sims 3, ju mund ta shkarkoni nëpërmjet torrent! Një tjetër avantazh i padiskutueshëm është fakti se versioni i plotë i Sims 3 është absolutisht e sigurt, nuk ka viruse, të cilat ndonjëherë zvarriteshin kuvendi i dobët.

Përveç kësaj, një antologji e lojës është e pajisur me një koleksion të plotë të qyteteve dhe objekteve nga dyqan e saj zyrtare. Pra, pyetja është se ku për të shkarkuar Sims 3, si realizueshmërinë e saj shumë të shkarkimit nuk duhet të jetë në dyshim!