Shkarko loja Of Ngritja Tomb Raider torrent

Popular seri lojë Tomb Raider ka nevojë për hyrje, ajo është e njohur për publikun, dhe hapja e këtij projekti do të jetë vetëm për fillestar. Për herë të parë Lara Croft Tomb Raider lojtarët u takuan në PS1. Kjo ishte një RPG me cilësi të lartë, rekreativë, lojë puzzle ku personazhi kryesor – një vajzë e brishtë me forma të shijshëm (imazhi i Lara Croft në pjesët e para të kopjuar nga Angelina Jolie) për të kryer komplekse, detyra të rrezikshme, të cilat nuk janë nën pushtetin e njerëzve të fortë, dhe madje edhe Serious Sam nuk ka gjasa për t'u kapërcyer të gjitha kurthe dhe puzzles vendosur.

Shkarko torrent i Ngritja Tomb Raider

Download Of Ngritja Tomb Raider përroit nga mekanik (Digital Deluxe Edition ) ju mund të klikoni butonin më poshtë:
LINK Ky arkiv (shkarkohen mbi butonin më lart) përmban torrents në vijim:
  • Game Of Ngritja Tomb Raider në vitin 2016;
  • origjinal modifier uncensored rritur;
  • Tomb Raider : Game of The Year Edition vitit 2016;
  • Tomb Raider : Underworld ;
  • Tomb Raider : Anniversary ;
  • Tomb Raider : Legend ;
  • Tomb Raider : The Angel of Darkness Tomb Raider: Engjëllit të errësirës;
  • Udhëzimet e instalimit.
KUJDES!
1. Ky arkiv përmban vetëm fotografi përrua në dhe pas hapjes së saj Ju zgjidhni atë që për të shkarkuar dhe çfarë jo. Kjo qasje është shumë e dobishme kur një vëllim të madh të materialit lojë.
2. Faqja jonë ofron vetëm lidhje të lirë në përrua fotografi, dhe nuk ofron loja fotografi vetë. Prandaj, e drejta e autorit nuk shkel.
3. Ky arkiv është verifikuar në viruseve antivirus, nuk ka viruse zbuluar.

Zhvillimi i një seri e Tomb Raider …

Natyrisht, kjo seri e famshme e Tomb Raider shfaq në PC . Këtu Tomb Raider nuk ishte më pak popullore se në consoles. Zhurma ishte disi e pazakontë dhe kontrolli i vështirë në tastierë. Me këtë disavantazh trajtohen shpejt nga parametrat e kontrollit individuale.

Në PC loja u bë duken më të mirë, ngarkesës më të shpejtë, të ruhen, numri i inventarit. Një tjetër avantazh është aftësia për të shkarkuar Tomb Raider nga interneti, edhe pse ajo nuk garanton mungesën e mete dhe operacion të qëndrueshme të lojës. Ndonjëherë, loja papritmas ndërprerë në kalimin e pengesës tjetër ose gjatë një betejë emocionuese me monsters, qentë e tërbuar, krijesa mitologjike, mumiet. Garantojnë operacioni të qëndrueshme janë licencuar vetëm disqe që i kushtoi shumë kafshoj, dhe jo të gjithë mund të përballojë për të blerë ato. Sot Shkarko Tomb Raider në PC nuk është problem. Nga Ngritja Tomb Raider nË Rutor Ka pasur probleme me mungesën e transferimit, për shumë gjëra kam për të të jetë në mënyrë të rastësishme, disa lojtarë edhe fjalorë të përdorura, pavarësisht nga fakti se ajo nuk e ka ndihmuar. Në përgjithësi, për të marrë një lojë të mrekullueshme, ishte e nevojshme për të shpenzuar një shumë të nervave. Para stresit solli një situatë ku nuk është e qartë se çfarë të bëjë tjetër. Dhe kjo është e mirë në qoftë se ju keni miq të cilët kanë kaluar tashmë, "Tomb Raider" dhe mund të them.

Më vonë, mundësia për të shkarkuar kuvendit Tomb Raider përrua, ku ka pasur udhëheqës të cilët rrallë tregon saktë në një editor teksti, dhe ishin të ngjashme me përcakton karakterin. Zhvillimi i shpejtë i industrisë së lojrave nuk është i detyruar të presë për pamjen e saj. Si rezultat i kësaj, loja u bë shumë më interesante. Këtu mund të shkarkoni Tomb Raider përrua në çdo gjuhë.

Së bashku me zhvillimin e teknologjisë së lojrave rrit preferuar graphics me cilësi lojëra që shtrihen aftësitë e karakterit kryesor, armiqtë bëhen më të zgjuar, dhe puzzles dhe kurthe rafinuar dhe komplekse. Modifikon vetë "Tomb Raider", doli disa pjesë me grafikë komplekse, ata janë shumë dinamike dhe të gjallë, por ndryshonin monotoninë dhe fort kujton lojëra të vjetra në consoles. Si rezultat, zhvilluesve të vendosur për të shkuar prapa në bazat – konceptin e lojës në personin e tretë.

Versioni i fundit – Rise Of Tomb Raider

Sot, pjesa e fundit e famshme seri është i Ngritja Tomb Raider . Tradicionalisht, për lirimin e saj ka ndodhur në lojë consoles, dhe më shumë kohët e fundit ajo u shfaq në PC .

Pjesa e fundit do të papritur lojtarëve grafikë updated. Ajo është bërë më reale, zhvilluesit kanë paguar një shumë vëmendje në detaje që nuk janë konsideruar në versionet e mëparshme. Download i i Ngritja Tomb Raider 2015 – version Faqja këtu për të parë se çfarë zhvilluesve kanë bërë një punë e rëndë. Nga Ngritja Tomb Raider 2016 Picture "Raider" në aspektin e cilësisë të ngjashme me disa pjesë Asassin's Creed , ajo është tepër realist dhe zhvilluar në mënyrë efikase. Duket se ju nuk do të luajë, dhe ju të marrë pjesë në filmimin e aventurë film. Maksimale që ju mund të gëzojnë përfitimet, nëse Of Ngritja Tomb Raider shkarkim nëpërmjet përrua të Mekanikë. Ky është versioni i plotë, pa vonesë dhe të mete. befasuar këndshëm nga përkthimi të cilësisë së lojës.

Operacioni i qëndrueshëm siguron shkarko Tomb Rider në një format të ngjeshur. Kjo heqja e imazhit me versionin origjinal të lojës. Ky format është i lehtë dhe i përshtatshëm për të vepruar. Ajo garanton ruajtjen e të gjitha tiparet e projektit.

Ka në asamblenë e parë shtesë komplot, i quajtur gjyshe: Tempulli i Witch. Kjo është një emocione krejtësisht të reja, si veprim do të bëhet në buzë të ftohtë të Skandinavisë pyllëzuar. Ajo rezulton se ka diçka për të fituar para, dhe të ruajtur varri nuk është më e keqe se në vendet e shkreta të Lindjes së Mesme. Tomb Raider do të duhet të shkojë në botën tjetër, dhe kjo do të jetë realitet apo vetëm një lojtar ëndërr mëson gjatë kalimit, kur do të shkarkoni Tomb Raider 2016 pc përrua.

Kjo është vetëm tepër i parë, zhvilluesit kanë premtuar për lirimin e disa prej tyre. Garantuar pa në PC dhe Futjet më të fundit të saj këtu. Kjo është mundësia e parë për të vlerësuar aventurat e reja të Lara Croft, të udhëzon dhe komente. Të gjitha sendet e reja janë të përfshira në kuvend menjëherë pas lëshimit zyrtar. Shkarko këtu Kuvendin e së Ngritja Tomb Raider mund të jetë pa pagesë, ndërsa zyrtare Shtesa të shitur për para. Nga Ngritja Tomb Raider dixhitale Eshte edition luksoz

"Cookies" e pjesës së re të aventurat e Lara Croft

I tërë koncepti i lojës mbetet i njëjtë. Personazhi kryesor gjuan për thesaret dhe objekte të rralla, por ajo është e lehtë për të marrë ato nuk është e mundur. Drejt Raider bërë garda e vjetër të vendosur për të mbrojtur paqen e varreve. Përveç kësaj, paralelisht me Lara për dhurata të çmuara të gjuajtura nga njerëz misterioze që kanë pajisje më të mira teknike dhe ata janë gjithmonë e më shumë. Kjo e komplikon në masë të madhe jetën e një gjahtar me përvojë të thesareve. Ajo kishte për të përdorur të gjitha aftësitë e tij dhe zgjuarsi ndaj kundërshtarëve humbjen.

komponent vjedhurazi nga një shumë e versionit të ri Tomb Raider . Ky është një koncept klasik, është e nevojshme për të kapur armikun kur ai nuk pret ndonjë ndikim, kthehen apo të hutuar në çdo zhurmë. Lara mund të krijoni atë duke hedhur objekte të ndryshme. Prandaj, në mënyrë që të mbetet pa u vënë re, ajo është e mirë për të fshehur pas kuti, gjëra shkëmbinjtë. Një e mirë strehë do hije. Nga Ngritja Tomb Raider Përrua mekanikës TE Kjo do të ndihmojë për të maskuar dhe mjedisin. Loja ka një funksion të dinamike ndryshimin e kushteve të motit, efekti i tyre është si të afërta me realitetin. Për shembull, gjatë një stuhi shiu kundërshtarët e vështirë të dëgjoni afrohet sulmues, dhe Snow fsheh atë nga sytë e armikut, në masë të madhe reduktimin e shikimit. Realisht dhe sjellje Lara. Ajo ngrin, ajo fillon të dridhet dhe servilizëm. Një borë të thellë lidhet lëvizjet e saj dhe këmbë të vështirë.

Ajo është bërë një shprehje realiste fytyrës e karaktereve. Kur keni krijuar është përdorur teknologjinë më të fundit të kapur lëvizje, kjo nuk do të përdorë 90, dhe 7000 shënuesve. Por do të ishte e padrejtë të injorojë efekte të tjera vizuale: flakët, shi bie, të luajë e dritës, hijes, dhe madje edhe bota nënujore është bërë nga 100% cilësi të lartë. Detajon sagë tjetër në lidhje me aventurat e Lara Croft është bërë të përkryer dhe meriton vlerësimin më të lartë. Instalimi ripaketoi i lojës Ngritja Tomb Raider Përshkruani të lojës dhe të gjitha përfitimet e saj mund të jetë e gjatë, por është më mirë për të shkarkuar edicionin Tomb Rider Digital Delux dhe për të vlerësuar të gjitha avantazhet e lojës.