Shkarko loja GTA 4 me të gjitha modifikimet torrent

GTA 4 – vazhdimi i ekskluzivitet popullor, e cila tregon për aventurat e një kriminel të zakonshëm. Si gjithmonë, lojtari do të ketë një histori të veçantë që tregon për jetën e një njeriu të kapur në një mjedis kriminal, dhe të fillojnë ngjitjen nga fundi. Një qytet me infrastruktura e saj, njerëzit dhe makina duke pritur për të zotit të tij. Lojë Series Grand Theft Auto liria e ndryshme të veprimit, duke përfshirë lirinë e lëvizjes mbi zona të gjera, aftësia për të vjedhur ndonjë i cili u takua transportin dhe vrasin çdo karakter. Kur keni krijuar një GTA zhvilluesit reworked shumë aspekte ekzistuese IV. Shkarko këtë lojë, ju mund të ulët …

IPHONE GTA 4 torrent

Duke klikuar butonin më poshtë, ju mund të shkarkoni ndërtuar fundit të GTA 4 Hatab përrua, me modifikimet më të njohura:
LINK Ky arkiv lojë (shkarkohen mbi butonin më lart) përmban torrents në vijim:
 • Game (të pastër, pa modifikime) Grand Theft Auto IV e – Edition Complete është;
 • GTA IV nga: San Andreas Beta 3;
 • Ajo është e gatshme për montimin e modifikimeve Grand Theft Auto IV i, makina të reja, rrugët, pemët, ENB.
 • GTA IV e MegaModPack – një koleksion i modifikimeve, textures, tingujt dhe armë. Best of 6 vjet. [2.0] [1.0.4.0];
 • Të gjitha patches për Grand Teft Auto IV [1.0.1.1 – 1.0.6.1];
 • Përmirësimi shumë amator;
 • aventurat seksuale për të rriturit;
 • Përveç Absurd "GTA: Sunday Bloody – Zombie Dawn";
 • "Ruse" modifikim – Dagestan, BPAN, Brigada, Moscow Drift, Black assholes ruse;
 • udhëzimet e instalimit.
KUJDES!
1. Ky arkiv përmban vetëm fotografi përrua në dhe pas hapjes së saj Ju zgjidhni atë që për të shkarkuar dhe çfarë jo. Kjo qasje është shumë e dobishme kur një vëllim të madh të materialit lojë.
2. Faqja jonë ofron vetëm lidhje të lirë në përrua fotografi, dhe nuk ofron loja fotografi vetë. Prandaj, e drejta e autorit nuk shkel.
3. Ky arkiv është verifikuar në viruseve antivirus, nuk ka viruse zbuluar.

Gameplay dhe inovacionet në GTA 4

Veprimet GTA 4 Liberty City duke u zhvilluar në të njëjtin qytet, i cili është marrë si bazë për një të pakrahasueshme Nju Jork. Si gjithmonë, personazhi kryesor i cili punon për mafian dhe interesat e tyre personale, keni për të kryer detyra të ndryshme, që ndërveprojnë me botën e jashtme. Tani çdo gjë është bërë edhe më të mëdha, më të mirë dhe më interesante.

Mini-games: zhvilluesit janë përpjekur për të krijuar në mënyrë të konsiderueshme më shumë vende dhe mini-games. Për shembull, në GTA 4 River gjakut do të jetë në gjendje për të vizituar bowling, shigjetat, një shëtitje në park me një vajzë, stërvitje dhe shumë e çdo gjë tjetër. Ky diversitet ka bërë botën e Liberty City për të vërtetë të gjallë.

Armët: kur të bëjë pa të? Në këtë pjesë, të propozuar si më parë për të kryer akte të paligjshme, duke përdorur armë të ftohtë, pistoleta, armët, mitralozë, pushkë snajper, granatë-hedhës dhe disa lloje të armëve të predhës. Një total prej 15 llojeve të municioneve origjinale, megjithatë, duke shtuar numrin e shtesave mund të rritet. AKP-ja me Makina PËR GTA 4 Makina: Sigurisht, GTA 4 – është i pari i të gjitha makinat që ju mund të vjedhin, blerjen, riparimin, drejtimin larg nga policia mbi ta, etj Ky komponent gara dhe liri të plotë të veprimit ka bërë një seri tepër popullor. Këtë herë, ata u bënë edhe më shumë, e cila vetëm shtuar dëshirën për të përjetuar çdo automjet në vetvete. Pas shkarkimit ne ndërtojmë Grand Kjo Auto 4 me motorë rusë dhe të jenë në gjendje të gëzojnë industrinë e automobilave e brendshme.

Komunikimi me të tjerët: Në GTA 4 nga mekanik, si edhe, dhe lëshimit zyrtar, inteligjenca artificiale e njerëzve është rritur ndjeshëm në krahasim me pjesët e mëparshme. Tani NPCs posedojnë pothuajse të njëjtat aftësi të si lojtar – kjo është një mundësi për të notuar, të drejtuar, të rriten në rritje dhe Policia œ gjithashtu filloi të punojë më mirë, dhe zyrtarët janë të lumtur për të mbrojtur veten dhe protagonist, duke marrë atë në telashe nuk është faji i tyre.

telefon celular: një nga një seri e risive – në qoftë se ju më parë kishte për të udhëtuar për takime në person ose përdorin kabinat publike, ajo tani është në dispozicion lojtar ka një celular mjaft modern. Call, shtoni kontaktet, dërgoni SMS dhe më shumë. Ju do të jetë në gjendje jo vetëm të kontaktoni me bosët e mafias për të marrë punë, por edhe për të thirrur një mik vajzë për qëllimin e një kohë interesante. Vetëm për hir të kësaj një është për të shkarkuar GTA 4 në rusisht.

Policia: zakonshme ndjekje shkoi askund, por sistemi i gjurmimit u ndryshua rrënjësisht. Tani, në mënyrë që të shpëtojnë, të mjaftueshme për të lënë zgjedhjen në zonën e radarëve në të cilën ka një kërkim dhe penale. Për shkak të navigacion GPS shtuar dhe një radari të ri, lëvizja në vende të Liberty City është lehtësuar në mënyrë të konsiderueshme. Versioni rus i GTA 4 Choice: Një nga pjesët më të dukshme, për shkak të cilat është vendosur GTA 4 (pa viruse), kjo është një mundësi, si lojë për të bërë një zgjedhje. Niko do të duhet të vendosë për të vrarë viktimën ose për të le të shkojë, për të shkuar te vëllai apo të dashurën e tij – çdo vendim do të ndikojë në qëndrimin e njerëzve të saj, dhe natyrisht, duke e bërë gameplay edhe më emocionuese.

radio stacione: prania e radios në automjete – nuk është e re, por ajo është në këtë pjesë zyrtare radios ruse është shtuar që ju lejon të gëzojnë hitet e artistë të tillë si glukozë, Bianca, Serge, një grup të Leningradit, etj

Historia e kësaj pjese të Grand Theft Auto (pa spoilers)

Storyline po e shtyn lojtar në atmosferë të zymtë të Shteteve të Bashkuara të qytetit më të madh të Amerikës, ku personazhi qendror arrin dhe lojë, i origjinës sllave emigrante Niko Belik. Në minutat e para pas mbërritjes së tij, ai është takuar me të afërm të të ardhur keq që, në bazë të dërgojë letra në shtëpi duhet të jetë shumë i pasur, të ketë një shtëpi me një bandë e vajzave dhe të holla. Në të vërtetë, vëllai është një shofer taksie i zakonshëm që jetojnë në një apartament të shkatërruara, dhe mori në telashe me mafian lokale.

Ky është fillimi i rrugës ish-ushtarak drejtimin nga e kaluara, por të hap në të njëjtën grabujë. Si loja kalimi do të jetë e mbushur me shumë biseda që zbulojnë thelbin e çdo karakter. GTA 4 version pa viruse

Avantazhet e PC version

Produkt i Rockstar Games nuk është i detyruar të presë për lirimin e pronarëve PC. Version i GTA 4 në PC erdhi në vitin 2008, lojtarët habitshme gjëra të tilla si:
 • rezolucion të lartë deri në 2560×1600;
 • Një numër i madh i settings, grafika, duke lejuar fleksibilitet për të rregulluar karakteristikat e lojës kompjuterike;
 • Aftësia për të bërë një shenjë në hartë;
 • Përmirësuar detaje cilësi në krahasim me versionet në PS3 dhe Xbox 360;
 • Aftësia për të shqyrtuar çdo detaj të qytetit me pikën e saj më të ngritur;
 • Built-in redaktor video që ju lejon për të përsëritur në çdo kohë për të shpëtuar vetëm luajti vetëm momentin.
Ne gjithashtu duhet të përmendim grafikë mahnitëse, për herë të parë u shfaq në këtë pjesë. peisazhet e mrekullueshme, plotësuar nga reflektimet e dritës dhe kushtet e rikrijuar në mënyrë të përkryer e motit kanë bërë atë më të mirë në aspektin e dizajnit. Me një kompjuter të fuqishëm të mjaftueshme, ajo është rekomanduar me forcë që ju përdorni vendosjen maksimale, në mënyrë që mos të humbas në të gjithë botën zbukurim kujdes proporcionale. GTA 4 për PC DHE Fletoren

Ndryshimet për GTA 4

Shfaqja e modifikimeve ishte një trajtojnë vërtetë për tifozët e seri, sepse në sajë të tyre mund të ndryshojë tërësisht rreth botës virtuale. Që më shumë se krijimi i tyre ka punuar shumë njerëzve të pafajshëm, nuk ka lidhje me prodhuesit zyrtare, diversiteti ka arritur lartësi të paparë …

Warning !!! Ne rekomandojmë për të shkarkuar shtesat për GTA 4 nga faqen tonë të internetit nëpërmjet përrua apo një lidhje të drejtpërdrejtë. Files tashmë kontrolluar për serviceability dhe viruset. Përveç kësaj, shumë prej tyre vijnë me instalimin automatik. Mbroni kompjuterin tuaj, kohë dhe nerva.

Ajo që është për t'u përmirësuar? Kryesisht, ato duhet të ndahen në globale dhe të vogla. Gjendja e parë është përditësuar plotësisht, ndërsa kjo e fundit vetëm të bëjë korrigjuese të vogël, për shembull, për të ndryshuar armë apo ngjyra interface. Ndryshimet më të njohura që përmirësojnë grafika, shtoni muzikë dhe karaktere, të lejojë për të shkuar në makina të reja. Luaj për njeriun e hekurt, një robot luftarak, karakterin kartonave – thjeshtë. Modifikimi i Nje arme nË GTA 4 Kuvendi prezantohet GTA 4 1.0.10 tashmë përmban të gjitha shtesat dhe ndryshimet janë disa të njohura, punë të ndryshme të qëndrueshme – vetëm ju mund të shkarkoni nëpërmjet torrent dhe të gëzojnë të gjitha kënaqësitë e lojës.

Shumica e versioneve ekzistuese janë mbështetur nga ky version që ju lejon për të instaluar ndonjë shtesë të preferuar. Ne fuqimisht rekomandojmë që ju nuk e ngarkesës së tyre nga një burim untrusted, pasi ajo është e mbushur me pasoja. Shkarko Grand Teft Auto 4 janë pa viruse dhe regjistrim!