Download loje Minecraft me të gjitha shtesat torrent

Nëse ju jeni një person krijues, një dashnor i aventura dhe betejat ekstreme të mbijetesës, brezi i ri RPG Minecraft për ju. graphics jashtëzakonshme, mundësi të mëdha, përditësimet e vazhdueshme dhe modifikimet – të gjitha të bëra këtë lojë popullore dhe në kërkesë të gjithë botën. Për të filluar lojën, klienti Miner artizanale të mjaftueshme për të shkarkuar më të fundit ndërtuar, instaluar, të drejtuar përmes raketë, dhe kjo është një botë të plotë të aventurave emocionuese janë tashmë në kompjuterin tuaj.

IPHONE torrent Maynkrayt

Shkarko kuvendit Minecraft përrua me të gjitha modifikimet dhe konvertimit ju mund të klikoni butonin më poshtë:
LINK Ky arkiv lojë (shkarkohen mbi butonin më lart) përmban torrents në vijim:
 • Lojë Miner Artizanatit versionin e fundit;
 • Montimi Minecraft v1.8 (version të pastër pa ndonjë modifikim);
 • Minecraft [1.7.10] + [70 mods] [Christmas Update ] [ RePack ];
 • Minecraft ModsPack +350 mods (2017) (v.1.7.10 + v1.9);
 • Minecraft 1.7.5;
 • Minecraft : The Story-Mode: Episode 1-4 (2015);
 • Minecraft ForgeOptifine dhe Mods Edition është (1.7.10);
 • Minecraft 1.5.2 / 1.4.7 klienti + server [SV-MegaPack-the Lite] (Montimi i SvEgiiVEteR);
 • pako të tjera me ndryshime;
 • Shtimi më idiot, rreth dragons dhe Rusisë;
 • udhëzimet e instalimit.
KUJDES!
1. Ky arkiv përmban vetëm fotografi përrua në dhe pas hapjes së saj Ju zgjidhni atë që për të shkarkuar dhe çfarë jo. Kjo qasje është shumë e dobishme kur një vëllim të madh të materialit lojë.
2. Faqja jonë ofron vetëm lidhje të lirë në përrua fotografi, dhe nuk ofron loja fotografi vetë. Prandaj, e drejta e autorit nuk shkel.
3. Ky arkiv është verifikuar në viruseve antivirus, nuk ka viruse zbuluar.

Për ata që për herë të parë të njohur me këtë lojë, është e rëndësishme të dini se ka disa mënyra:

 • krijimtarisë;
 • mbijetesa;
 • Hardcore.
Për starters, mënyrën më të përshtatshme krijuese. Në të nuk ka agresioni, monsters, zombies. Një lojtar në një atmosferë të relaksuar mund të mësojnë parimet dhe karakteristikat e lojës.

Për përdoruesit e përparuar do të jenë të interesuar në mënyrat e mbijetesës dhe hardcore. Këtu, lojtari do të duhet për të zgjidhur një shumëllojshmëri të detyrave të vështira, për të luftuar me zombies e keqe, skelete dhe merimangat. Ne duhet të mësojmë për të ndërtuar ndërtesa të forta, mirë, dhe pastaj e bukur,. Dhe çfarë mund të jetë më interesante se të piqem cookies për ëmbëlsira, për forca të blinduara artizanale apo armë kënaq.

E gjithë kjo ju do të gjeni në lojë të plotë, ju mund ta shkarkoni nëpërmjet torrent. Client DHE Server Minecraft

Një numër i madh i modifikimeve për Minecraft

Por natyra njerëzore të uroj të gjitha të reja, të panjohur. Krijuesit e lojës, dhe vetë lojtarët punën e palodhur për të krijuar të reja, modifikime, patches, për të kënaqur edhe përdoruesit më të kërkuar.

Një vetëm Minecraft Mods Ka më shumë se 1.000.

Për shembull, MineCraft Capes – HD shtesë për lojë, duke i dhënë lojtar një mantel. Për më tepër, manteli do të jetë i dukshëm për lojtar, dhe për ata që e kanë instaluar këtë të njëjtën lëkurë.

Hunger Games – modifikim, si emri nënkupton, zhyt lojtar në botën e filmit "The Hunger Games". Këtu, për të fituar do të duhet për të mbledhur gjëra që janë në zemrat e gjithë bota për të përdorur ato si duhet. Në mënyrë që të mbijetojnë dhe të bëhet një fitues, lojtar duhet të bëjë çdo përpjekje, njohuri dhe aftësi, të jetë jashtëzakonisht i kujdesshëm, sepse duke pritur për rrezik në çdo hap.

WakaIsland – modifikimin e mbijetuar në ishuj. Nuk është e lehtë për të mbijetuar në copa fluturuese të tokës, në të cilën ju mund të gjeni një shumëllojshmëri të ndërtesave të braktisura, zemrat me vlerë.

Survival Island – një tjetër ndryshim në mbijetesën e ishujve. Nuk ju do të presë për një ishull misterioz lundrues! Kjo do të shkaktojë edhe lojtarët më me përvojë të përdorin të gjitha aftësitë e tyre. Minecraft nË CDO gjuhë Për tifozët e seri animuar SpongeBob është shpikur shtimin gaforre çmendur. Ndërtuar Krusty Krab dhe të luajnë fshehur dhe të kërkojë në atë me miqtë e tyre – një lojë e madhe në stilin Minecraft .

Një tjetër Aether interesante. Fillimisht, vetëm bota e poshtme ekziston në botë. Pas instalimit të tij, lojtari mund të ndërtojë një portal në qiell, e cila është duke u ndërtuar praktikisht, si dhe një portal të Botës së Poshtme. Por në vend të xham vullkanik përdorur ngjyra të ndezura gur dhe e aktivizuar kjo nuk është e lehtë, dhe ujë.

Ju mund të shkarkoni Jail Minecraft dhe burgosin lojtarë të pakujdesshëm, duke i liruar ata nga burgu dhe për të monitoruar praninë e tyre atje.

Ata që nuk duket e mjaftueshme, ne ju rekomandojmë që të shkarkoni 500 versionet Minecraft . Kjo mund të përmirësohet me gjëra të tjera dhe aftësitë që nuk janë në dispozicion në kuvendin e parë të lojës. Për shembull, në shtesë jeton. Kjo mund t'ju ndihmojë të rrisë jetën tuaj, duke e bërë më të lehtë për të luajtur pak.

Kudzu Alpinistë bën të mundur për të përfituar nga rrushi magjike. Pasi të instalohet në njësinë, hardhia fillon të rritet deri të lartë. Në atë që ju mund të rritet, ndjenja alpinist. Për artizanale përdorni hardhi (ai është në kërkim në xhungël), dhe kockave vakt. mods Pak PËR Minecraft Mjeshtëri industriale. Kur kjo modifikim, lojtar merr një shumëllojshmëri të instrumenteve dhe mekanizmave të rinj. Ai do të jetë në gjendje të gëzojnë dhe të përdorin gjeneratorë të energjisë elektrike. Ju do të shihni më shumë mundësi për mekanizmat e automatizimit. Dhe, ajo që është edhe interesante, u hap më shumë se 250 recetave të reja crafting.

Build Kraft – modifikim, duke bërë nxjerrjen e burimeve vetëm një përrallë, sepse tani për transportin e tyre, ju mund të përdorni tub!

WalledCity Generator krijon qytet të madh. Shpesh nën ky qytet ka burg e vet, e cila do të jetë shumë interesante për shije. Rreth mureve të larta dhe kullat, të cilat rrethojnë qytetin.

MineColonies Mode. Me këtë modifikim, ju mund të krijoni qytetin tuaj në Minecraft , dhe të ndjehen si një zot. Full Minecraft me pako Texture Terra Firma Craft – modifikim, në të cilën ka ndryshuar të gjitha recetave bazë Artizanatit. Ka lloje të reja të pemëve dhe minerale. Lojtari do të jetë në gjendje për të shkuar në një botë më realiste Minecraft , me ndryshimin e stinëve, me mjete të reja dhe aftësive.

Ju mund të shtoni pak e frikës në lojën e tij dhe u modifikimin pesë netë me Freddie. Ju janë transportuar në botën e lojë video me të njëjtin emër me të gjitha të njëjta animatronics e udhëhequr nga vetë Freddy.

Dashamirët e artit do të gjeni shumë gjëra interesante për veten e tyre. Supplement për makinerive dhe pajisjeve, instrumenteve dhe mekanizmave të – të gjitha këto mrekulli mund ta shkarkoni nëpërmjet torrent drejtë këtu.

Makina dhe Drives Mod. Si emri nënkupton, lojtari mund të bëjë makinë nga pjesë të ndryshme dhe për të udhëtuar në të gjithë hartën Minecraft . IPHONE Minecraft Mods 200 Mech do të krijojë makina, traktorë. Ndërtimi i një avioni luftarak apo tank – kjo është një realitet.

Nuk është një tjetër përmirësim interesante në konvertimin – Morphing. Pas vrasjen e Turmat, lojtari mund të fsheh atë duke veshur një maskë. Konvertimit është e nevojshme edhe në rast se ju duhet të përdorni disa aftësi të veçanta mob.

World of Minecraft nuk është vetëm një ndërtesë, përpilimin dhe të udhëtimit. Kjo është një luftë me Turmat agresive dhe lojtarë të tjerë në rrjet në internet, duke dashur të marrë pasurinë tuaj. Për këto beteja është pajisje shumë e rëndësishme dhe të armëve.

Balkons Weapon shton një shumëllojshmëri të madhe të armëve: thikat, prerja, të shtënat. Plus, ju merrni mbushur, ku ju mund të provoni gjithë këtë pasuri.

Mine & Blade është një tjetër shtesë në armë. Lojtar mund të përdorni një shpatë, mburojë, sëpatë, topuz, kamë apo shtizë. Lejuar për të kryer deri në tre grupe.

Disa armë mund të merren dëme në objekte të shumta, helme të tjera. Për fillestar mos e humb kohën duke kërkuar për faqet e internetit ku ju mund të gjeni një klient Minecraft , ne ofrojmë për të shkarkuar atë nëpërmjet Torrent tonë.

Këtu, lojtarët të avancuara, të cilët kanë serverin e tyre Minecraft dhe kanë marrë licencën, do të jetë në gjendje për të shkarkuar përmirësimin e plugins të kafshëve. Nëse lodhur e parë e imazhit për të monitoruar, është e këshillueshme për të ndryshuar cilësi. Këtu do të gjeni një zgjidhje të madhe të textures Minecraft . IPHONE Versionin e Fundit Të Minecraft Tasty`s Texturpack ka një rezolucion mjaft të lartë, kjo do ta bëjë botën tuaj një pafytyrë, do të shtojë më shumë bukuri në lojë. Ju do të takohet me një pyll real, shkëlqej dielli, duke luajtur në ujë, barin e gjelbër.

Ne kemi marrë versionin e fundit të lojës me përkthimin, i cili tani është shkarkuar në kompjuterin tuaj ose laptop. Minecraft pafund, emocionuese, bota interesante. Futjet më të ndryshme, arna dhe modifikimet për të bërë lojë të ndryshme pothuajse e pafund. Try it – dhe loja do të plotësojë të gjitha pritjet tuaja.