Download GTA San Andreas me të gjitha modifikimet torrent

Secila dhe çdo tifoz i seri lojë video është i njohur me Grand Theft Auto , e cila me të drejtë merr vendin e saj në krye të lojërat më të mira kompjuterike në botë. Një nga më të shitur nga lojërat në seri është GTA San Andreas . Kjo është San Andreas solli idenë e botës së lirë në lojë për maksimumin e saj, dhe shënoi fillimin e një zhanër të tërë. Shkarko GTA San Andreas duhet çdo seri tifoz, pasi ky standard edhe sot i jep një fillim të kokës në shumë lojëra në procesin e lojës. Loja zhvillohet në vitin 1992, gjatë kulm të krimit në zonat metropolitane të Kalifornisë. Lojtar kontrollon protagonist Carl Johnson nga CJ pseudonim, amerikanët afrikane në moshën rreth 25 vjet. IPHONE GTA San Andreas
Shkarko San Andreas torrent (për iOS , Android , Mac , PC ) me të gjitha ndryshimet nga Gjyshi me përkthimin, ju mund të klikoni më poshtë:
LINK Ky arkiv lojë (shkarkohen mbi butonin më lart) përmban torrents në vijim:
 • version neto i Grand Theft Auto : San Andreas pa modifikim;
 • Multi Theft Auto (MTA): San Andreas 1.4;
 • Grand Theft Auto ( GTA ): San Andreas në gjuhën angleze (për instalimin e një përkthyesi alternative);
 • Modifikimi Akrobaci për GTA San Andreas ;
 • High-quality translation nga GTA : San Andreas ;
 • Zëri i San Andreas;
 • SAMP 0.3.7 ( GTA San Andreas Multiplayer );
 • përballje të përgjakshme kriminale në San Andreas;
 • Modifikimi vetëm për të rriturit seksit, prostituta, klubet avancuara zhvesh, pa censurë;
 • koleksion të madh të modifikimeve;
 • udhëzimet e instalimit.
KUJDES!
1. Ky arkiv përmban vetëm fotografi përrua në dhe pas hapjes së saj Ju zgjidhni atë që për të shkarkuar dhe çfarë jo. Kjo qasje është shumë e dobishme kur një vëllim të madh të materialit lojë.
2. Faqja jonë ofron vetëm lidhje të lirë në përrua fotografi, dhe nuk ofron loja fotografi vetë. Prandaj, e drejta e autorit nuk shkel.
3. Ky arkiv është verifikuar në viruseve antivirus, nuk ka viruse zbuluar.

Komplot i GTA: San Andreas

Le të konsiderojmë në detaje të gjitha karakteristikat, aftësitë, dhe storyline e lojës linjë. Pas shkarkimit GTA San Andreas përrua, lojtari pret në Kaliforni në fillim të viteve '90. Kjo atmosferë mbetet në kujtesën e secilit lojtar për shumë vite, madje edhe pas disa vitesh, "erë" e lojës ndihet shumë autentike. Nje përzgjedhje e modifikimeve PËR San Andreas Protagonist – Carl Johnson, një fëmijë i zi në komunitetin e tij të quajtur CJ. I cili është edhe i njohur pak me historinë e Shteteve të Bashkuara e dinë dhe sociale, se sa e rëndësishme është marrë për vrasjen dhe dhunimin. Black kap lagje të tëra, janë të shtënat, grabitur, përdhunuar, përdorimi i drogës. Është kjo dhe do të merret me Carl Johnson, erëza storyline botë të hapur me një shumëllojshmëri të një shumëllojshmëri të aktiviteteve rekreative.

Ngjarjet Venue lojrave – San Andreas në veri të Kalifornisë, e cila është një analog i San Francisco. Shkarko loja GTA San Andreas mund të shkojnë në Kaliforni me diell dhe për të parë të gjithë bukurinë e natyrës së tij të. Qyteti ka qenë i studiuar në detaje, dhe shumica e zhvilluesve të lëvizur në orarin e lojës. Carl pas 5 vitesh ndarje, kthehet në rrethin e tij të lindjes, për të vizituar miqtë e vjetër dhe të njihen me situatën aktuale në qytet. Në San Andreas ushtruar dy bandat kriminale të zeza.

Pas mbërritjes së Charles tradhtuar asnjë domethënie të veçantë të tij, nëna e tij vdiq, dhe miqtë e tij janë të zënë jeta afrikan gangster. Policia lokale marrin të gjitha kursimet e paratë e Charles dhe kënaqet në humnerën e drogës, shthurjes dhe vrasje, në mënyrë që të rifitojë autoritetin e saj rajonale dhe të bëjë një shumë të brumë. Atëherë historia do të zhvillohet shpejt dhe me shpejtësi, dhe pastaj, duke e detyruar lojtar të përjetojnë intensitetin e imoralitet '90 Kaliforni. Shkarko San Andreas në kompjuterin tuaj për të lira nga kjo faqe të jetë e mundur. Paketa PËR GTA San Andreas

Gameplay GTA San Andreas

GTA: San Andreas nuk do të bëjë të mërzitur dhe të hutuar për një moment nga kalimin e saj. Për më tepër, edhe pas kalimit të saj mund të shkarkoni një numër të madh të modifikimeve, vetëm për argëtim, ose për të diversifikuar lojë. GTA mund të instalohet pa pagesë, edhe në qoftë se PC e dekadës së fundit. modifikime të ndryshme ndaj San Andreas nuk do të mërzitur edhe gamer më të avid. Loja u lirua në vitin 2006, kështu që kërkesa për të është shumë qesharake nga standardet e sotme, kjo e bën lojë të arritshme për të gjithë. Në San Andreas, në krahasim me versionet e mëparshme, ajo është bërë vetëm ndryshime dramatike, si në histori dhe në pjesën grafike.

Karakteristikat kryesore të lojës:

 • Botërore të hapur;
 • Të gjitha llojet e argëtimit;
 • game të ndryshme;
 • modifikimet e shumta (makina për San Andreas);
 • modifikimet automatike për GTA ;
 • Lëkurat për San Andreas ;
 • Multiplayer San Andreas;
 • Shumëllojshmëria e armëve;
 • Mbështetje për të gjitha sistemet ( PS2 , PC , PS3 , XBOX -360, Android , IOS ).
Kjo nuk është e gjitha përfitimet, por ata bënë në atë kohë për të ngritur në veshët e tij të gjithë komunitetin e lojrave. instalimin automatik i San Andreas Vlen të përmendet se sot San Andreas doli në platforma të lëvizshme të tilla si Android dhe IOS . Paratë San Andreas lehtë mund të shkarkohet falas. Instaluar GTA San Andreas, ju gjithashtu mund të shkarkoni falas. Përveç kësaj, GTA është tërësisht në gjuhën tonë, aq më shumë që lokalizimi i bërë profesionistë të vërtetë.

Le të shqyrtojmë disa nga lojërat. Net San Andreas bërë pa bugs dhe crashes. Rockstar në pjesën e parë në seri shtohet aftësi të aftësive lojë zhvillimit dhe plot gjallëri, pak e ngjashme me zhanrin e revole personi 3 dhe RPG. Shkarko Pure San Andreas , ju gjithashtu mund të effortlessly. Kjo risi ka mundësuar lojtarët e gjithë bota të zhytet në expanses pafund e GTA universit. Pothuajse çdo veprim që ju merrni ka një aftësi të veçantë që mund të pompohet deri në masën e zbatimit të tij. Duke filluar loja në të gjitha aspektet e brishtë Carl Jones, duke vizituar palestër, ju mund të arrijë formën ideale, drejtimin larg nga pengesat mund të përmirësojnë aftësitë e tyre lëvizëse nga të shtënat në një qitje varg rrjedh gjak të shtënat lojtar dhe kjo do të lejojë atë për të hapur armë të reja. San Andreas me interes të çdo ndryshim, kështu që koha nuk është me vlerë shkarkimit.

Një tjetër komponent i rëndësishëm është një ode për fizikën e lojës. Nuk ishte një tregues uria, San Andreas shtuar në procesin e saj më reale, më tepër se një seri e paraardhësve. Shtuar mundësinë për të vizituar disa prej shtëpive të vjedh ata ose vetëm të vijnë për një vizitë. Klubet e natës, 3 llojet e kafene, gara rrugë dhe akordim makinë – e gjithë kjo bëri lojë unik në zhanrin e saj. I vetmi që vazhdoi këtë trend ishte GTA 5, i cili u lirua vetëm në vitin 2015 në PC. Unike e lojës ishte e dukshme sa më shumë që 11 vjet, e cila nuk mund të mos ndikojnë në industrinë e lojrave si një e tërë. IPHONE GTA San Andreas BPAN me modifikimet Përveç kësaj, loja është bërë një sasi të pabesueshme të modifikimit. Me rëndësi të madhe në këtë grup merr ruse San Andreas. Loja me të vërtetë meriton respekt si gameplay e tyre të ndritshme të theksuar, dhe grafika e saj të pashembullt. San Andreas Dagestan meriton lavdërim të veçantë, të gjithë ndryshimin në një lojë si një histori zbavitëse tani nuk mund të çdo zhvilluesi.

GTA : San Andreas Fast and Furious

Më të zhvilluara dhe modifikimi global për GTA San Andreas. add Furious në lojë një grimcë të caktuar Need For Speed. Emri modifikim i plotë: Fast and Furious – Tokyo Drift. Në krijimin tashmë bukur Rockstar do të shtohet në këto modele të automjeteve, oksidit nitrik, akordim më të përpunuar dhe shumë më tepër e natyrshme në simulators gara. Ajo shërbeu si bazë për modifikimin e filmit, e cila hedhur të gjitha pikat kryesore të lojës. San Andreas me mods gara rrugë, përleshjet në lëvizje, përmirësoi dhe moderne makina – vetëm një pjesë e vogël e asaj që mund të ofrojë një plotësues. Modifikimi i instalimit për San Andreas mund të shkarkohet falas.

Mjeshtrit nuk pushon të papritur dhe loja u lirua Futjet më të tilla si GTA: Rusi Penal, GTA: Dagestanit GTA: Michael Jackson dhe shumë të tjerë. Asgjë nuk mund të rrënojat një kryevepër nga Rockstar famshme, kështu shkarko shtesat është absolutisht i padëmshëm për geypmleya version të pastër. Shkarko San Andreas me përmirësime të gjithë përrua, ju gjithashtu mund të lirë.

GTA Multiplayer : SAMP

Një Futjet relativisht të kohëve të fundit ishte pa dyshim, SAMP – San Andreas MultiPlayer . Ajo dukej në një lojë të tillë të veçantë si ky GTA, të bërë në motor, 2006, ju nuk mund të shtoni ndonjë përmirësim globale. Por modelet e San Andreas Multiplayer panumërta dhe përmirësimet janë shtuar. Por kjo nuk është kështu, dhe kësaj të fundit për multiplayer është treguar në mënyrë të qartë. Lojtarët kanë një mundësi për të zhytet në botën e MMORPG, pa e ndarë me një atmosferë të dashur të San Franciskos. Ky zbulim lejoi tifozët e vjetra, kanë harruar për ekzistencën e San Andreas, për të shkuar përsëri në botën e vjetër e njohur, për të marrë një shumë të emocioneve të reja dhe përshtypjet. Kjo mund të quhet San Andreas vitin 2015. San Andreas Multiplayer SAMP Sampo San Andreas aktualisht ka një numër të madh të serverëve që mund të bëni asgjë. Luaj me miqtë apo të fitojnë një reputacion në serverin – çdo qëllimi do krah një lojtar me përvojë i cili shkoi së bashku dhe në të gjithë botën e San Andreas. në çdo sistem server mund të ndryshojnë në specifikat e tyre, por sistemi standarde duket si klasik MMO-RPG. Nga një bum të thjeshtë, lojtari do të duhet të mos fillojë me punë të lartë që paguajnë, gradualisht, duke fituar pikë të reja përvojë dhe duke shkuar deri në shkallë të karrierës, të gjithë kanë një shans për t'u bërë mbreti i serverit.

Për të përmbledhur, ju lehtë mund të vëreni se GTA : San Andreas të drejtë zë një pozitë udhëheqëse në industrinë e lojrave globale. Përveç kësaj, shumëllojshmëria e botës, fotografi me ngjyra, një numër i madh i amendamenteve nga qytetet e mëdha në vende të modifikimet e armës dhe komplot. Ku për të shkarkuar GTA San Andreas në PC? Në këtë faqe pa vështirësi dhe përpjekje të gjithë mund të shkarkoni GTA për shijen tuaj dhe ngjyra. Nga ndryshimet në lëkurat në pako me armë.