Shkarko loja Of Ngritja Tomb Raider torrent

Popular seri lojë Tomb Raider ka nevojë për hyrje, ajo është e njohur për publikun, dhe hapja e këtij projekti do të jetë vetëm për fillestar. Për herë të parë Lara Croft Tomb Raider lojtarët u takuan në PS1. Kjo ishte një RPG me cilësi të lartë, rekreativë, lojë puzzle ku personazhi kryesor – një vajzë e brishtë me forma të shijshëm (imazhi i Lara Croft në pjesët e para të kopjuar…
Weiterlesen

Shkarko loje STALKER me të gjitha modifikimet torrent

All favorite histori game seri STALKER vazhdon rrugën e saj në epikës klasike, me të gjitha normat dhe standardet që janë të dashur tashmë nga lojtarët avid. Shkarko stalker duhet absolutisht të gjithë, për shkak të dizajnuara në mënyrë dhe lojë të detajuar meriton respekt. Tifozët më të zjarrtë filloi të studiojë STALKER , natyrisht, me librin "Roadside piknik". Kjo nuk është…
Weiterlesen

Shkarko loja Skyrim 5 me të gjitha modifikimet torrent

A jeni gati për të provoni në lëkurën e vrasësit të madh të dragons? The Elder Scrolls 5 : Skyrim do të jetë në gjendje të ju japin këtë mundësi. Të bëhet një luftëtar legjendar hero dhe për të shpëtuar në veri e tij të lindjes e tmerrit. Ashtu si lojërat e mëparshme të serisë, Skyrim jep lojtar mundësinë për të udhëtuar lirisht nëpër botë të madhe lojë, duke eksploruar atë me veten…
Weiterlesen

Shkarko loja SIMS 4 me të gjitha shtesat torrent

SIMS 4 për PC është një imitues i jetës. Në pjesa e katërt e gameplay lojë e famshme nuk ka ndryshuar, edhe ju keni për të kontrolluar një ose më shumë karaktere. Hero i nevojës për të ndihmuar ndërtimin e një marrëdhënie dhe të integrohen në jetën shoqërore e kampusit virtuale. Të gjitha veprim do të bëhet në një vend komod, i cili përbëhet nga zonat e banimit dhe publike. Sims me të gjitha…
Weiterlesen

Shkarko loja SIMS 3 me të gjitha shtesat torrent

Sa interesante do të ishte për një moment të ndjehen si një Perëndi! Merrni kontrollin e ekzistencës së qindra e mijëra karaktere, për të drejtuar, për të manipuluar të mirën (ndonjëherë të keqen), mbajnë gjurmët e ekzistencës së tyre dhe të ndjehen fuqinë e tyre. Dhe loja kompjuterike The Sims 3 të gjithë ju jep pa përjashtim, mundësi! Një pjesë tjetër e një simulim unike, ngjyra…
Weiterlesen

Download loje Minecraft me të gjitha shtesat torrent

Nëse ju jeni një person krijues, një dashnor i aventura dhe betejat ekstreme të mbijetesës, brezi i ri RPG Minecraft për ju. graphics jashtëzakonshme, mundësi të mëdha, përditësimet e vazhdueshme dhe modifikimet – të gjitha të bëra këtë lojë popullore dhe në kërkesë të gjithë botën. Për të filluar lojën, klienti Miner artizanale të mjaftueshme për të shkarkuar më të fundit…
Weiterlesen

Shkarko loja GTA 5 me të gjitha modifikimet torrent

Pjesa e pesta e serisë së madhe nga Rockstar tifozët pritur me padurim. Dhe kështu, në vitin 2015, GTA 5 vjen në të gjitha platformat, menjëherë mbledhjen e të gjitha llojet e shpërblimeve. Karakteret kryesore – tre kriminelët nga qyteti i Los Santos: Franklin, Michael dhe Trevor. Ata të marrë së bashku dhe të bëjë një seri e plaçkitjeve guximshme, duke vënë në rrezik çdo gjë –…
Weiterlesen

Shkarko loja GTA 4 me të gjitha modifikimet torrent

GTA 4 – vazhdimi i ekskluzivitet popullor, e cila tregon për aventurat e një kriminel të zakonshëm. Si gjithmonë, lojtari do të ketë një histori të veçantë që tregon për jetën e një njeriu të kapur në një mjedis kriminal, dhe të fillojnë ngjitjen nga fundi. Një qytet me infrastruktura e saj, njerëzit dhe makina duke pritur për të zotit të tij. Lojë Series Grand Theft Auto liria e ndryshme…
Weiterlesen

Download GTA San Andreas me të gjitha modifikimet torrent

Secila dhe çdo tifoz i seri lojë video është i njohur me Grand Theft Auto , e cila me të drejtë merr vendin e saj në krye të lojërat më të mira kompjuterike në botë. Një nga më të shitur nga lojërat në seri është GTA San Andreas . Kjo është San Andreas solli idenë e botës së lirë në lojë për maksimumin e saj, dhe shënoi fillimin e një zhanër të tërë. Shkarko GTA San Andreas duhet çdo seri tifoz,…
Weiterlesen